BM Logistics "International Transport Services"

bende şimdi aldım yükümü çıkıyorum yola patron

3 Beğeni
Özet

patronun bana verdiği yükümü aldım yola koyuldum 2 kare foto için durup
yola devam edecem

3 Beğeni

Mp güncellendiyse olur

1 Beğeni

Sana cok guzel is bulacam ben :))

3 Beğeni

Patron olarak kriz yonetiminde iyiyimdir @sparteam istifasini geri cekti :))

6 Beğeni

Birşey soracağım, işin bulunduğu şehire gitmeden iş çıkmıyor mu? Ben işi kabul ettim ama serbest çalışta bulamıyorum yükü

1 Beğeni

gitmeden harıtadan o şehre tıklayıp serbest çalıştan bakın genelde en üstte olur bu arada baktım sen işi iptal etmişsin tekrarladım işini oyundan çık trucksbook da sevkiyattan işi al kulaldıgın profile ekle oyuna gir @ozgurke

2 Beğeni

bunun şirkete extra bi katkısı varmı merak ediyorum ben kişisel dorse bile kullanmazken serbest çalışma yükü almak hiç içime sinmiyor :smiley:

1 Beğeni

ayrıyetten özel bir katkısı yok diğer işleri alabilrsiniz ben world of anlamadım onun da bir halta katkısı yok :smiley: ne zaman şirket işini yaptılar o zaman bende ordan yük çekerim :slight_smile:

2 Beğeni

bu gün ki buluşma etkinliği napoli-calais arası olacaktır
yükler saat 8e kadar kayıt yapan kişilere trucskbookda verilecektir araç boyaması aşağıda paylaşılmıştır

buluşma napolide iskele yanındaki gümrük bölümünde olacaktır harıtada paylaştım

kayıt olmak için

araç boyama ve buluşma yeri

NOT:arkadaşlar yükleri mp de sorunsuz almak için aşagıdakileri uygulayın

bu adımları buluşmaya gelmeden yarım saat önce yapın cok onceden yaparsanız yükünüz saat farkına girecektir

1. single player da buluşmanın olacagğı şehre gidin ve oyunu kaydedıp çıkın
2. mp girip profilinizi açıp oyuna girin buluşma noktasındamı kendı aracınız kontrol edın hemde profiliniz güncellenmiş olsun saat farkından dolayı oyunu kaydedip çıkın
3. trucksbook açıp sevkiyat bölümünde yükü kabul edip oynacağınız profile yükü ekleyin bu adamı baştan sakın yapamyın yük saat farkından dolayı kaçacaktır… 3.adımda yapın trucksbook işlemini
4. artık yükünüz hazır mp girip serbest çalıştan yükünüzü alın ve buluşma noktasına yerinizi alın

4 Beğeni

Artık konvoy yapmak kolaylaştı. Bir kişisele uyarlansın. Konvoylara hazırlık daha rahat olur. :slightly_smiling_face:
Katılacaklara iyi eğlenceler! :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Sevkiyat müdürümüzün vermiş olduğu bir yük’ü daha sağ salim teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. :wink:

Özet

2 Beğeni

baktım ama gelmemiş tekrardan

Tekrar yeniledim bir bak istersen arkadaslar yukleri 8 de verecem gelecek kisiler kayit olsunki o kisilere yuk ayarliyayim

1 Beğeni

tamamdır geldi şimdi

2 Beğeni

@MURATKAPTAN67 @stk4258 @iLyas_Kuzgun @ozgurke @SemtinAgbisi arkadaşlar abiler mp için yükleri gönderdim giriş yapmadan önce sıralamayı doğru yapın ki yük gitmesin

5 Beğeni

Arkadaşlar buluşma saati 21.30 olarak güncellendi…

2 Beğeni

İlk yükümüz hayırlı olsun :slight_smile: yalnız patron kapalı dorse olursa daha çok sevinirim kendimi çıplak hissettim :smile:

Özet

6 Beğeni

Biraz önce Berlin > Amsterdam seferini tamamladım lakin 600 km civarı bir yüktü 75 km olarak saydı. Yük sevk sorumlusundan aldığım yüktü. Sistem sanırım daha tam oturmamış halde ya da oyuna gir çık yapıp teslim ettiğin için olabilir. Kendi dorsemle devam ediyorum

4 Beğeni

Geçen benim de başıma geldi. 500-600 km yol gittim ama 76 km olarak saydı.

1 Beğeni