BM Logistics International Transport Services

Kendin toplasan daha iyi olur biraz daha hesaplı olur

beyler yardım lazım defalarca mail atmama rağmen dönüş yapılmadı evr den ses dosyası aldım gönderilmedi saat öğlen 3 te almıştım hala yok ne yapsamda dönüş yapmıyorlar

Özet

Spamlara bak oraya düşmüştür.

1 Like

Kardeşim, telefonla mı aldın kredi kartı ile mi?
Telefonun yurtdışı kullanımına açık mı?
Çünkü aynı bende olduğu gibi ekran görüntülerin👍
Kredi kartı ile alınca geldi ses modları

1 Like

Paran gitmez eger birden fazla alım yaptıysan sistem parayı çekmiyor çeksede geri iade olur sana tavsiyem birer gün arayla al ses modlarını
Bankan büyük ihtimalle birden fazla alımına izin vermiyordur çünki banada oldu aynısı

2 Likes

Bu haftaki rotamız (brest - taranto)

KAYIT, BİLGİLER VE ARAÇ BOYAMALARI
http://www.bmlogisticsvtc.com/

arkadaşlar biraz gayret edip katılım sağlayalım…

arkadaşlar reklamlar sıte gelecegı ıcın arada 1 2 tane tıklayın kendısını dondurse ne mutlu bıze…

3 Likes

sorun çözüldü ilgin için teşekkür ederim :slight_smile:

2 Likes

Volvoyu takasa sokup yerine 0 km scania s500 aldım hayırlı uğurlu olsun volvo yaşlandı km olarak sattık
fabrikada ilk düzen ve ayarlarını yaptırıp teslim aldık 15 ton armut yükledik yarın uygun bir vakitte dinlenip yola çıkacağız …

3 Likes

FİRE EDİTİON

Özet

Kış geldi yollardayız, sağlıkla güvenle BM LOJISTICS INTERNATIONAL TRANSPORT SERVICES

Özet

3 Likes

Rica ederim ne demek gardaşım

2 Likes

Brest-Taranto Konvoyumuz;

Özet

8 Likes
Özet

6 Likes
4 Likes

eline sağlık abi

2 Likes

İspanyadan selamlar;

Özet

Özet

4 Likes

@blackmoon patron bizim maket tırlar noldu ya? Ben askere gitmeden ayarla da alayım bir tane.

1 Like

Takipir yeni tasarımıyla masada yatıyor benim gibi için simülasyon dünyamda yeni başlangıçların ilki olabilir bakalım :grin::grin::grin: @Techno.Track

5 Likes

Erbil e yolcu kalmasın :smiley:

Özet

7 Likes

Bakalim zamanla artik :))

4 Likes

Bak bak nasıl seviniyor:))

4 Likes