BM Logistics "International Transport Services"

Komple boyanabilir olarak yeniden ayarladim bunu butun araclar icin ayarladiktan sonra paylasima sunacam

6 Beğeni

Tamam o zaman sıkıntı yok👍

4 Beğeni

geçmiş olsun patron :frowning:

4 Beğeni

Yeni Boyamız ile Türkiye Yollarındayız…

Edirne - Denizli Seferimizi

7 Beğeni

eyvallah volkan abi

3 Beğeni

KONU DIŞI bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

3 Beğeni

abi hiç kullanmadıgım için bilgim yok

3 Beğeni

arkadaşlar bu akşam yine 1 km bile yapmayan kurallara uymayanları çıkaracam mazareti olan varsa bildirsin sonra niye diye sormayın açık açık baştan söyledım anlayış göstereceğinize inanıyorum

3 Beğeni

@blackmoon abi Mart’ın 25inde yeni pc alcam ozamana kadar giremeyeceğim.

4 Beğeni

Patron bu hafta iş yogunlundan ve evdeki teknik sorunlardan dolayı 10000 bim km’yi tamamlayamadım kusura bakma

3 Beğeni

üzülerek belirtmem gerekiyor ki 9 kişi ile yollarımızı ayırdık

herkes kayıt olurken bazı kuralları kabul edıyor ama uygulanmadıgı taktırde de yaptırım uygulandıgında tepkı alıyorum arkadaşlar bende sevmıyorum kımseyı cıkarmayı hoş değil evet ama emek var burda ve kuru bır kalabalık olusuyor bızım yarı sayımızda olan ekıpler neredeyse bızı gececekler cunku bızım ekıbın yarısı 8 bını bıle gecemıyor kalan arkadaşlardan güzel temennilerde bulunuyorlar ama biraz gayret arkadaşlar…

6 Beğeni

@blackmoon beni çıkarmayı unutmuşsun kardeşim bu ay 200 k yapamadım :slight_smile:

5 Beğeni

Yonetim karari olaraak abi bu aylik idare edecez seni artik :grin:

Sana degil 200 sana 300k hedef vermek lazim abi :)))

4 Beğeni

dünya genelinde şubat ayı ruh hastası 435 k yol nedir…
palermo-tampere arası ticari bağları güçlendirmiş :grin:

Özet

4 Beğeni

5k yolu çekemez oldum artık, neredeyse çıkış kapısını görüyorum…ya bunlar apayrı bir alemde yaşıyor olmalı… :roll_eyes:

4 Beğeni

Bende peek anlamiyorum su arkadasla tanisıp sormak isterdim yani :slight_smile:

3 Beğeni

Arkadaslar ellerinize saglık sonuclar sirket icinde anca degisir, totalde pek bir sey demisyecek

Şubat ayı
Türkiye genelinde: 1
Dünya genelinde : 16 .sirada bitirdik…

Hepinizin ellerine kollarina saglik arkadaslar ileriki zamanlarda bu ekip dunya genelinde de siramalamaya girecektir… türkiyede daha hic bir firma siralamaya girip ödül alamadı ama biz bunu bence yapacaz :))

Sirket ici katkilarindan dolayi butun ekibi tebrik ederim ve limitleri doldurup katlayan arkadasları da ayriyetten kutlarım…

Özet

Bu arada sirket ici totalde 100k km fire verildi umarim bu sayi gittikce düser hız sınırlarına uyalim arkadaslar…

6 Beğeni

Patron duz yolda 90 la giderken gorunmez bir yere carpiyorum hiz hemen 105 110 lara cikiyor anlam veremedigim bir durum yani
Birde hiz 100 gecince kac km yol yaparsam yapayim isi iptal ediyorum artik

4 Beğeni

101 olursa sifir kamerasiyla gidip yuku birabilirsin en azindan saymissa o ana kadar olan km yi sisteme isler

3 Beğeni

Sıfır kamerasında gidince kural ihlali olarak saymıyormuydu?

3 Beğeni