BM Logistics "International Transport Services"

https://www.bmlogisticstransport.com/araclar burdan mp boyama kısmindan arac boyamasina bakabilirsiniz arac tercihi sizin boyama bu sekilde olacak…

Burdan da arac boyama ya bakabilirsiniz

dıscorda ben alınmadım hala

Discord basvuru yaptiniz mi gormemisim demek ki pc gectigimde onayinizi veririm mp tag B.M. Logistics

1 Beğeni

hem dıscord hem resmı sayfadan da uye gırısı yaptım kabul beklıyorum

1 Beğeni

1.33 guncellendımı ? mp olarak

Evvet…

Bıraktım ben bu işleri… :smiley:

Gönderiyi neden geri aldın yemem merak etme. :smile:

2 Beğeni

bende gıremıyorum hata alıyorum sp gırmek ıstemıyorum pek fazla bayadır bırakmıstım gerı donus yapayım dedım

Bir kaç hafta sonra bir buluşma ayarlayabilirim SimülasyonPark için,bakalım durumlara bakar , vakit vs…

hafta sonu denk gelrıse ıyı olur bence hafta sonu herkes musaıt olur benım fıkrım

arkadaşlar bu haftaki sefer 4. rota bilindiği üzere ama herkes baltık aldımı bılmıyorum ama bu hafta bence 4.son rotayı bıtırıp baltık geçilmek istenirse 5.rota ya güncelleme yaparız daha yurda dönüş yapamadığım için yarın katılıp katılmayacagım muamma ama gelecek arkadaşlar yine yük çekebilir malum trucksbook daha guncelleme yapmadı bilginize ama bu hafta içinde umarım olur…

yarın 21.00 da aynı yerde bulusma yerı server ve saatı yazıyor linkte

https://www.bmlogisticstransport.com/etkinlikler

kuralları lütfen okuyalım rotaya göre yukler alınıp bu sekılde bekleme noktasına gelınmelı

3 Beğeni
Özet

boyle bır hata alıyorum sebebı nedır unutmusum da bayadır gırmedım ıcın

sürümler uyuşmuyor girememenizin sebebi bu…büyük ihtmal küçük bir güncelleme daha gelir mp ye

2 Beğeni

sa arkadaşlar dikkatinizi çektimi bilmiyorum ama iveco’nun yol bilgisayarı türkçe olmuş, diğer araçlarda nasıl daha denemedim

Özet

6 Beğeni

Bazı araçlarda halihazırda öyleydi sanki. Da ıvecoda oyle deildi gibi kalmış bende :upside_down_face:

Varmı bir gelişme truckbooks ilgili

Yok hocam ben yol bilgisayarina surekli bakarim mod olmayan araclar haricinde turkce degildi hic biri bu arada bugun steam basarimlarini tamamlamaya karar verdim zormus yahu
Bir de sizlerden ricam world of truck profilimi ziyaret edip profil resmi ve diger resimleri mumkunse begenmenizi ve favoriye eklemenizi rica ederim. Ordaki basarimlari da tamamlayacagim insallah :joy:

4 Beğeni
4 Beğeni

Truckbook ile alakalı bir gelişme olduğunda sizlere haberdar edeceğim beta tester olarak görev alıyorum testler sürüyor kısa sürede güncelleme gelecektir anlayışınız için teşekkürler

9 Beğeni

Hocam senin oyunun sürümü 1.33 değil oyunu güncellemen lazım

2 Beğeni