BM Logistics "International Transport Services"

Biraz feyz al :)) senin bu ay gercek surus 1300 km daha

3 Beğeni

yatıyor muyuz? Taki ki hayır…

Özet

4 Beğeni

Bilgisayar gelsin hele inşallah atıcaz…

bir sorum var; dün TrucksBook ile yük almıştım ama teslim etmedim, şimdi girip teslim ettiğimde sayar mı?

Aynen tekrar trucksbookla giris yapip auto save ile devam edin

1 Beğeni

@Yusuf65 abi kaçırma bu sefer :smiley:

haftalık rutin bm buluşması yarın 21.00 da olacaktır…

arkadaslar server saat yer her sey sayfada mevcut tekrar tekrar sormyalım !!

gelecek arkadaslar alttakı lınkten katılmalıdır mp boyamamız bu lınktedır

https://park.simulasyonturk.com/t/bm-logistics-sirket-kurallari-ve-bilgiler/3254?u=blackmoon

blusma katılım sayfası

işlerin yogunlugundan dolayı cok fazla aktıf olamıyorum bu ara aranızda ama ınsallah yetişirsem yarın aranızda olacagım…

3 Beğeni

Hazırım patron yarına.

2 Beğeni
  1. işimizi tamamladık çok şükür. Nice 100 görevlere.
6 Beğeni

100 son hıza bayıldım :smiley: Değerli şoför arkadaşlarım anlıyorum harita modlarıyla oynamak istiyorsunuz ama Wotr yükü alırsanız ne hız derdiniz olur ne de başka bir şey. Üstelik verdiğiniz emekler sadece Truckbooks’a değil Wotr profillerinize de kaydolur. İlerde değerlenecek o Wotr profilleri benden demesi :slight_smile:

6 Beğeni

Hadi bismillah diyelim :slight_smile:

Warszawa-Limoges yolcuğu başlasın

5 Beğeni
Berlin(D) - Mannheim(D)

‘‘Yüzüme karşı gidiyorsun amma Sanki gözlerin kal der gibi gibi’’

4 Beğeni

Heralde ozel bir konvoy etkinlik falan gibi bir sey yol falan kapatiyor adminler araclarla belli guzergahlarda gidiyorlar video da oyle gordum

1 Beğeni

Maglesef hocam yarın yine evde olamayacağım için konvoya katılamıyacam
Artık bir sonrakine inşallah

3 Beğeni

Bu şirket limitini yapınca bir ödül gibi bişey kazanıyormuyuz yada şirkete bir artısı mı oluyor

Kurallar bolumunde amaclari yazmistik bizim limitimiz kendimiz ayarladik 25000 km ve buyuk bir sanal sirket olduk amacimiz sirketler arasinda ilk siralara gelmek ve birinci olmak yoksa odul gibi somut bir sey yok yani
Aylik limitimiz 25000 km sirketi en az yapilmasi gereken 5000km dir

3 Beğeni

Allah tan aracı kırmızıya boyamadık :smiley: yük kesin hasar alırdı :slight_smile:

Özet

8 Beğeni

her yere teslimat diye reklam verip artistlik yaptık bir el atın kaldım :smiley:

7 Beğeni

boşamı 6x4 kullanıyoruz 4x2 le girersen o yola birde aşagıdan rampayada vurmamıştın seriden kaymayayım diye sanırım :smiley:

2 Beğeni

Asagidan bastim ama yarida kalinca iki kere tekrar inmedim 6x4 luk sasise de depo con kuculuyor uzun yolda 2 3 kere yakit aliyorum gerci boyle de yolda kaliyoruz iste :)))

3 Beğeni

Her ne kadar scaniacı olsamda lowdeck sade Volvonun ayrı bir havası var

Goteborg - Nurnberg - Venezia

2 Beğeni