BM Logistics "International Transport Services"

Birde şimdi bak istersen :sunglasses: 2800 km yol yaptım 221000 euro kazandırdım şirketimize :smirk:

@blackmoon
Hocam program yine aynı gösteriyor
Resmini atıyorum size bir inceleyin isterseniz
15346317372274378103626124308007|666x500

@blackmoon
Hocam bir resim daha atıyorum size buda internet sayfasındaki olan seyir defteri hiç birşey görünmüyor

vayyy helal olsun hocam ellerıne saglık ıkramıyeler hesaba yattı bayram oncesı ıyı geldı sırkete :slight_smile:

degısık bır sey anlamadım oyuna programdan gırıyosunuzdımı arada cıkıp normal gırmedınız yanı cıksanız bıle tekrar gırıste programdan gırmenız lazım bılıyorsunuz

oyundayken pcden programa bakın yanı sıteden degılde bu programın kendısınde seyır defterınde aktıf olan gozukur aktif gozuktugu taktirde seferi bitirip siteden bir kontrol edin

3. anlastıgımız sırket daf oldu xf106 space araclarımzı kullanıma hazır hayırlı olsun ıyı yolculuklar arkadaslar…

surucu arkadaslar mesaja baksınlar

1 Beğeni

buyumeye devam edıyoruz @Tahsin_Tokmak aramıza hosgeldın ıyı yolculuklar hayırlı işler arkadaslar…

Teşekkürler Hoşbulduk Şirketimiz Daha İyi Yerlere Geleceğinden Şüphem Yok Bu Arada İsim Ne Acaba ?

Ozel mesajlara bakarsaniz orda link var arac boyamalari ve dorse icin indirip rar dosyalarini acip scs dosyalarini mod klasorune atin oyunda aktif ettikten sonra dorse satin aldan ozellestirip boyama kismindan da bu boyamayi almaniz yeterli iyi yolculuklar hayirli isler…

Evet Sonradan Farkettim Sıkıntı Yok Hallederim Ben OnlarıTeşekkürler …

Evet hocam devamlı programdan giriyorum
Şunki durumun fotosunu yolluyorum size

Proramı açınca dün geceki bilgiler silinmiş halde çıktı
Şuan oyun açık ve iş’te aldım ve onun bilgileride görünmüyor neyse şimdi şu aldığım yükü bir teslim edeyim sonucu size foto ile yollarım

Yine aynı oldu hocam 380 km’lik yolu 1 km olarak gösteriyor
@blackmoon

Yok hocam arada hiç çıkıp normal girmedim hep programdan girdim

Az önce yükü teslim ettim halen böyle gözüküyor
Hocam

Hocam steam’ e girip gizlilik ayarlarını herkese açık olarak seçmeyi denermisin ?

Yaptım zaten şuan herkese açık

oyunun dosyasını yanlış yere belirlemişsiniz. doğru yol böyle olacak:

• ETS2 (Steam) - C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64\eurotrucks2.exe programı silip tekrar yükle ve yukarıdaki yolu seç
2 Beğeni

Kendi sitesinde zaten çözüm verilmiş

The client logs a distance of only 1 km (mi), what do I have to do?

You do not have a telemetry file or you have set a wrong path to the game, so you run the game from a different location than the one you set up in the program. Open the program settings and correct the game path. We recommend launching the game directly from the program.

Default paths:
  • ATS (Steam) - C:\Program Files\Steam\steamapps\common\American Truck Simulator\bin\win_x64\amtrucks.exe
  • ETS2 (Steam) - C:\Program Files\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64\eurotrucks2.exe
  • ETS2 (non-Steam) - C:\Program Files\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x64\eurotrucks2.exe
2 Beğeni

" Hadi Bakalım Yeni Şirket İle Anlaşma Yapıldıktan Sonra İşimizi Hemen Aldık " …

2 Beğeni

tamam çok teşekkür ederim arkadaşlar dediğinizi yaptım
ama denemesini sonra yapacağım şimdi dışarı çıkmam gerekiyor mağlum önümüz bayram olduğu için bayram alışverişi yapacağım
şimdideh tüm blackmoon ailesinin bayramı mübarek olsun

2 Beğeni