BM Logistics "International Transport Services"

komple ets2 ve ats ye entegre edilmiş guncellemelerle degısıklık olmuyor sadece sanal sırket kurmaya yonelık bır sıstem suruculerın gıttıklerı sehırleri tasıdıkları yukleri hızlarını cezalarını kazanclarını yaptıgı kmleri tutan bır tablo olarak dusun aynı zamanda premıum uye olursan şirket kurabılıyosun calısanların harıtada onlıne olarak takıp edebılıyorsun aynı zamanda onlıne olarak konvoylarda olusturuluyor ama online olarak daha kullanmadım…

2 Beğeni

Bende katılmak isterim de Scania’dan başka araç kullanabiliyor muyuz ?

1 Beğeni

Tabi katilabilirsiniz aramiza hosgeldiniz arac sınırlaması yok ancak dorse sirket ici calisildiginda zorunlu sirket disi is yaptiginizda serbestsiniz :slight_smile: sadece kaplama scania icin geldi suan sablonlar degistigi icin hizli sekilde yapamiyorum yakinda bir cok aracta olacak kaplama… yukaridan trucksbook sayfasina uye olup sirkete istek gondermeniz lazim programi.indirip onun uzerinden oyuna girmeniz lazim aciklasmasi en ustte var aramizda gormekten mutluluk duyariz…

2 Beğeni

cookkk yakındaaaaa !!!

2 Beğeni

çalısmaya devam kolay gelsın arkadaslar…

@Burak34 hız lımıterıne bıraz daha dıkkat edelım :slight_smile:

1 Beğeni

oyunum çokmese çalışıcam ama işte

Kullandigin modlari bir dene ben 2 3 tane kaldirdim cokme falan olmuyor suan

263 kmh ye nasıl çıktığım hakkında bir fikrim yok :face_with_raised_eyebrow:

3 Beğeni

Aractan olabilir modlu falansa :joy:

hiçbirşey yok update sonra şirketinin en iyisi ben olucam

1 Beğeni

eyvallah kardesım sırket beklıyor senı

dediğimiz gibi yeni çekici firmamızla anlastık hadı hayırlı ugurlu olsun volvo fh16

sürücü arkadaslar mesaj kısmına bakıp cekıcılerını alabılırler…

1 Beğeni

Yakın zamanda kurulmasına ragmen sırket ıyı calısıyor tekerlere zeval gelmesın :slight_smile: arkadaslar ellerınıze saglık…

1 Beğeni

Eyvallah patron daha çok büyüyeceğiz.

2 Beğeni

uzun b ir aradan sonra şirketimizin logolarını aracımıza giydirim ilk işimizi rostock münih arasında yapacaz kısmetse

2 Beğeni

Şirkete para lazım :slight_smile:

2 Beğeni

ikinci seferimizden mola fotosu

1 Beğeni

Beyler sirkete yeni geldim ellerinize saglik her sey on numara gidiyor aynen buyumeye devam biz bir aileyiz :))

İnşallah hocam büyüyecez

1 Beğeni

şirket kuruldugundan berı kazancımız 261.928

ama ıkı ısten malesef kazanamadık seyır defterınde kontrol edersenız kırmızı olanlar sayılmadı kural ıhlalı ve asırı hız dan dolayı arkadaslar dıkkat edelım maaslarda sıkıntı yasamayalım…

ıyı ve duzenlı calısırsak ets sırketlerı arasında adımızı duyurup ust sıralara gelırız…

global olarak 1502. sıradayız ama yaptıgımız ıslerde cok ıyı yerlere gelecez turkıye ıcınde 15. sıradayız arkadaslar

dunya genelınde dusuk olmamızın sebebı gercekcı surus olmasından dolayı 0-100 km hızlar arasında surmemız lazım yoksa gercekcı suruste bıze puan katmıyor 100-180 arası yarıs kategoresı ama bızım sırketımız gercek surus profılınde yer alıyor…

yarıs kategoresınde dunya genelı

gercek suruste toplam mesafede dunya genelı sıralamamız

1 Beğeni