BM Logistics "International Transport Services"

su anda kuzey oslo - malmo seferindeyim

520 hp b-dbl la 25 tonu yemiyor zor gidiyorum yolda

Su anda E6 otoyolundayim goteborg cevresi

Cok yoruldugum icin BHV bana 30dk lik bir yer ayirdi cok sikisik oldu ama olsun

sakin b-dbl la oturden yerlere girmeyin basiniza is alirsiniz cikarken COK AKILLI YAPAY ZEKA ARACI bana carpti

HA birde @blackmoon baskanim 1 5 saat veya 2 saatlik yoldayim takip edebilirsiniz |saat 13_28

1 Beğeni

bu modları da kullanabılırısız…

Addons-1-470x264

3 Beğeni

baskanım 50K nın r-s addons taki logo yeri varya kabının ustunde oraya uyarlıyabılırsınız skin modunu orda blackmoon yazar guzel gozukur anlatmak istedigim şeyii anadinizmi hani usteki modda paul valker yaziyor ya 50k dakine bizim şirketin logosunu ve ismini yazabiliriz bilmiyorum anlatabildimmi :grinning:

kaplama gelene kadar urban grey mettalic yap rengi iyi oluyo

Isten vakit buldukca ustunde calisiyorum butun tirlara olacak kaplama bu hafta icinde bitirmeye calisacam

1 Beğeni

Deniyecem bu gun yapmayi guzel fikir :slight_smile:

1 Beğeni

skinleri fazla abartmasaan iyi olur gercekciligi bozar

merhaba ben yeni katıldın aranıza link verebilir misiniz

1 Beğeni

hoşgeldin aramıza dorse linki mesaj olarak attım burdan Home Page | TrucksBook siteye üye olup programı pc ye ındırın oyuna gırerken bu programdan gırın acıklaması en ustte var hayırlı kazanclar ıyı yolculuklar…

1 Beğeni

eski kasa fh12^yle bergen–>karlskrona atiyorum bilginize

1 Beğeni

abi ben şirkete istek attım

1 Beğeni

Mesaj attim sirkete hosgeldiniz

1 Beğeni

5 kişi oldukmu?

Daha önce bu sistemi kullanmadım da aklıma takıldı. Sistem kişisel dorseye entegre edilmiş mi birde promods gibi harita modlarını destekliyor mu?

2 Beğeni

Çalışıyor yiğit

BASKANIM VE TUM IS ARKADASLARIM:
Ben 2 hafta buralarda olamicam ben yokken kendinize iyi bakın ara sıra internet buldugumda baglanir iki mesaj atarim kendinize iyi bakın

3 Beğeni

Eyvallah kardesim iyi tatiller :slight_smile:

Sağol iyi tatiller…

1 Beğeni

ilk cekıcı fırmasıyla resmi anlaşma saglandı SCANIA 2016 R ve S modellerını sırketımıze aldık hadı hayırlı ugurlu olsun yakında yenı fırmalarla anlasma yapmayı planlıyoruz sürücü arkadaslar cekıcılerını alabılır mesajlarına baksınlar lütfen…

SCANIA S

SCANIA R

1 Beğeni

büyümeye devam

2 Beğeni