Birden Fazla Araç Nasıl Aynı Fotoğrafta Birleştirilir?

merhaba! ETS2 ve ATS oyunlarında sahip olduğum 2 veya daha fazla tırı yan yana koyup fotoğraf ve video çekmek istiyorum. Eğer mümkünse favori tırlarımın (ETS2 de 8 tane, ATS de 11 tane) hepsini haritanın herhangi bir yerinde bir araya getirip tır buluşması gibi bir ortam oluşturmak istiyorum. ETS2 veya ATS’de böyle bir şey yapmak mümkün mü? bir modu veya yöntemi var mı? cevaplarınızı bekliyorum. teşekkürler. :slight_smile:

Aslında oyun içinde böyle bir şey mümkün değil ama resimlerini aynı ortamda aynı kareden çekersen photoshop ile birleştirebilirsin buna örnek olarak alttaki videoyu inceleyebilirsin.

1 Beğeni

2 farklı tır için biraz uğraşmak gerekiyor sanırım.

Önce Screenshots’ları alacağımız yeri belirliyoruz. Hemen hemen aynı açılardan fotoğrafları çekiyoruz. (1’e 1 tutturmak imkansız.)
Daha sonra Photoshop uygulamasında fotoğrafları açıyoruz. Tamamen her yerini siliyoruz sadece tır kalacak şekilde ve gölgesini de silmiyoruz tabiki. Silgi yerine seçim aracı ile tırın etrafını dolaşarak tırı kesip alabilirsiniz oradan.

teşekkür ederim arkadaşlar. artık photoshop ile yapmayı denicem. şimdi haritadan güzel bir mekan bulayım :smiley: keşke farming simulatordeki gibi aynı haritada birden fazla araçla oynama olayı ets 2’de de olsaydı :slight_smile: