Bertan06 | 3D Modelleme Çalışmaları

Ya o simsarın modunu beleş verseler yine oynamam.

2 Beğeni

Bende bende.

Boşverin ets yi falan şurda envai çeşit varyasyonla kendi oyunumuzda boy gösterecek ne gerek var vermeyin para falan :smiley:

13 Beğeni

kanki sen bana özel yap ver

Yanında kahve de ister misin :joy:

2 Beğeni

Modlama desteği olur mu? F-Max sanırsam burda lisanslı olacaktı Bertan abi :slight_smile:

Lisans işi yattı maalesef. Modlama skin yapma vs. olacak. Harita da yapılabilir belki onu henüz kararlaştırmadık.

1 Beğeni

pc versiyonu olacak mı?

Hee hiç hayır demem kanka :rofl::joy:

Şimdilik belli değil. Topluluğun isteklerine göre hareket edeceğiz. Mobil versiyonda geliştirmeler ve güncellemeler çıkıştan itibaren devam edeceği için pc ye gelmesi 1-2 seneden önce olmayacak.

3 Beğeni

Sanal Türk Yıldızları ekibine özel daha önceden hazırlanmış NF-5A ve NF-5B tipi gösteri uçaklarının ilk PBR denemeleri.

Önümüzdeki günlerde model üzerinde çeşitli düzenlemeler de olacak. Ayrıca sıfırdan kokpit hazırlanacak. Aynı şekilde görseller buradan paylaşılacak.

19 Beğeni

Çok güzel gorunuyor elinize sağlık.

3 Beğeni

F4-E de yapıyor musunuz? Ya da yapmayı planlıyor musunuz?

1 Beğeni

öyle bir durum değil mevcut model için yenileme çalışması yapıyor :slight_smile: sanal türk yıldızları’nın buna ihtiyacı vardı
dcs world’deki uçuşları daha iyi olacak

3 Beğeni

Şu an için öyle projeler yok maalesef. Yalnızca bu alanda şu an sanal Türk Yıldızları için çalışıyorum. Ha ileride işsiz kalırım vaktim olur belki yaparım :grin:

2 Beğeni

işsiz kalırsan sözde simulasyonlardan yaparsın senin için çocuk oyuncağı, hazır setlerden yapılma kopya oyunlar olmasına rağmen iyi satıyorlar.

Virtual Turkish Stars - NF - 5 Stick

18 Beğeni

Ellerinize sağlık.

2 Beğeni

Gerçeğiyle yan yana getir o daha dandik kalır :astonished:

2 Beğeni

Virtual Turkish Stars - MFD

Virtual Turkish Stars - Cockpit Utility Light

18 Beğeni