Bertan06 | 3D Modelleme Çalışmaları

Bir takım torbacılık meseleleri :smiley:

9 Beğeni

bunlar bizim gomtanım.

1 Beğeni

Bir takım ilginç işler.
Bunlar da bizim :slight_smile:

10 Beğeni

Hangi puşt döktü la bunları :d

10 Beğeni

Bunların texturelerini yaparken fotoğrafları sen mi gidip çekiyorsun yoksa internette gördüğün fotoğrafları 3 boyutlu olarak yeniden mi kullanıyorsum?

Ekipmanım olmadığı için keşfe çıkamıyorum yakında ekipman toplayacağım bunun için.
Bazı modeller internetten aldığım görsellerle oluşturulmuş durumda bu da yönteme kendimi daha da adapte edebilmem için pratik yapmama iyi bir kaynak sağlamış oluyor.

5 Beğeni

Anladım teşekkür ederim :slight_smile: İyi çalışmalar :+1:

1 Beğeni

Maalesef. Dosya eski sistemimdeki zararlı yazılımdan dolayı kullanılamaz hale gelmişti.

3 Beğeni

Çok değişik şeyler olacak çok… :wink:

4 Beğeni

Ve bu değişik şeyler daha ilk denemede kendini göstermiş oldu :wink:
Pazartesi ekipmanlarım tamamlanıyor, “daha büyük” şeyler olacak :smiley: :smiley:

11 Beğeni

Elinize kolunuza sağlık, oldukça başarılı çalışmalar. Son iki mesajda gönderme yapıyorsunuz, bunun altında ne var çok merak ettim açıkcası :smile:

1 Beğeni

O gün geldiğinde bütün insanlık “nasıl yani” diyecek asdfds

4 Beğeni

Nasıl yani :sweat_smile::joy:

1 Beğeni

başkan üstüme vazife değil ama meraktan soruyorum. mimarlık mı yapıyorsun? kendini nasıl geliştirdin bu kadar?

Estağfurullah şu an bir yazılım şirketinde çalışıyorum 2009-2010 yılından bu yana bir şeyler yapıyoruz işte kendi çapımızda :slight_smile:

3 Beğeni

eyvallah başkan. çalışmalarını bir köşede usulca takip ediyorum. bir otobüs modeli çok isterdim sizin ekipten fakat çok uğraştırıcı benim uğraştığım travego modelini bile kaldırıp çöpe attım cidden sabır işi sizde de peygamber sabrı var sanırım. başarılarının devamını dilerim. kolay gelsin.

@fukachiron_machina Valla hızlandırılmış videonun pek bir faydası olmaz zira hızlı hali bile saatler sürecektir :smiley: Dersler halinde düşünüyorum ama zerre zamanım yok bunun için. Eve gelip anca kafamı dinliyorum.

@anilonursal Sağ ol eksik olma. Her şeyi yapabiliriz ama öncelik olarak belirlediğimiz şeyler var ve maalesef bir tır oyununa otobüs çıkartmak. Yani bilmiyorum bana mantıksız geliyor.

2 Beğeni

Ehhh sıkıcı bea :smiley: Pazartesi Salı bir gelse artık

9 Beğeni

Ağırdan ağırdan :smiley:

13 Beğeni

asdfghhj

15 Beğeni