Bertan06 | 3D Modelleme Çalışmaları

8 Beğeni

Ne yapmaya çalışıyorsun birader? :upside_down_face: :joy:

5 Beğeni

:d

32 Beğeni

iştahım kabardı sadKEK

Volvo FH 2021?

1 Beğeni

2012

16 Beğeni

Öfkemizi diri tutmaya ve sesimizi tüm dünyaya duyurmaya devam :smiley:
OYUNDA KARI İSTİYORUZ!

31 Beğeni

Bunu scs forumda paylaşacağım tepkileri merak ettiğimden, iznin dahilinde fotoğrafı kullanıyorum. :slight_smile:

4 Beğeni

Gerçekten daha kaliteli bir çalışma…

3 Beğeni

hangi karı

3 Beğeni

son fps bükücü olmuş bu

1 Beğeni

Valla ben onu bunu bilmem pbr falan geçin abi o işleri, pbr denen zımbırtı zaten yıllardır var olan bir teknoloji yıllardır herkes kullanıyor yeni bir şey değil bir çöp bile modellesem pbr kullanıyorum hatta modellediğim bir çok game-ready objeler de pbr kullanıyor müşteri alıyor entegre edip kullanıyor oyununa aha ben gösterem pbr yi size neymiş ne değilmiş;

Bir normal map bir specular map olay zaten çözülüyor ve bu oyun içi görsel oyunun 2017 sürümüne ait yeni olan ne? Ne olacak başka? Height map mi roughness falan mı… Geeeççç moruk bunları :smiley:

İsyan ulan :smiley:

12 Beğeni

bu karı yol kaplamalarına ekleyip mod olarak yapamıyor musunuz?

Bunu Project NextGen’in yapımcısı Damian da çok denedi. Kaplamalar isterse ultra realistic olsun 3D yüzey olmadığı sürece gerçekteki etkiyi pek vermiyor bana göre. Dinamik zeminin olması lazım SnowRunner en iyi örneklerden ve en acımasız referanslardan biri. Adamlar kaplamayla kandırmıyor oradaki partikül teknolojisiyle kandırıyor kitlesini.

16 Beğeni

Testleeer testleeer testleeeerrrr

32 Beğeni

Yeni FH 2020

Base: 3DSQUIR

21 Beğeni

Uzun zaman sonra rig ve animasyon denemesi :smiley:

18 Beğeni

Zemin toprak olsun, oturur 1 saat izlerim :sweat_smile: Ellerinize sağlık.

7 Beğeni

Bir adet posbıyık yakaladım :grin:

17 Beğeni

:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

13 Beğeni