Bertan BADAY | 3D Modelleme Çalışmaları

hadi iyisin istediğin oldu önümüzdeki ets2atsde normal map kullanımı olacak :smiley:

1 Beğeni

Ben anormal map desteği bekliyorum bana yaranılmaz :crazy_face:

4 Beğeni

sopalıksın :smiley:

1 Beğeni

Ben senin ilacını biliyorum. En temizsinden bir damper asşlkjmsa

1 Beğeni

image

1 Beğeni

Yeni ışıklandırma kesinlikle müthiş adeta ets 4 awk evet cvbömsdcxcas

2 Beğeni

Bu arada senin yayını şimdi izleme fırsatım oldu normal maple bu tarz şeyler yapılamaz mı demişsin dikkat ederseniz bu Project NextGen’in yapımcısı yol dokularının tamamında specular+normal map kullandı fakat bu 3D gibi göstermiyor sadece düz yüzeylerde işe yarayan ışık oyunundan ibaret atıyorum aracın üstündeki vidalar vs normal maple varmış gibi gösteriliyor düz yüzeylerde vs. Asıl teknoloji şu; height map dediğimiz bir mevzu var onun da farklı varyasyonları türetildi. Normal map benzeri bir mantıkla çalışıyor ama düz bir yüzeyi bükebiliyor dinamik olarak 3D gibi görebiliyorsun ama zor biraz kar vs için. Yani bu benim bir derdim değil herkesin yaptığı bir şeyi ets 2 niye yapmasın kar var diye ben neden SnowRunner oynayayım orada zaten var o teknoloji :smiley: Mevzu ona yakın şeyleri ets 2 de görmek çünkü SnowRunner’ın dünyası başka ETS2ATS başka Rusya zaten kar çamur başka mevzu yok illa ki yapmaları gerekirdi konsept o zaten.

9 Beğeni

33 Beğeni

BMC Pro 827 - 1.39 | 1.40 loading…

@Emre54

24 Beğeni

bu ücretsiz mi olacak peki

1 Beğeni

BMC ücretli bir moddur konuyla alakalı bilgilendirmeyi yeni bir konu başlığı altında sitede paylaşacağım. :slight_smile:

8 Beğeni

Yollarsın artıkın linkini banada çünki ben ücretini ödeyip almıştım senden bu modu ama bayagıdır güncelleme gelmiyor senden

2 Beğeni

Satın alanlar konuyu inceleyebilirler…

https://park.simulasyonturk.com/t/ets-2-bmc-pro-827-ana-konu/12644

4 Beğeni

image

3 Beğeni

Gerçekçi ama ne olduğu belli olmayan bişey

13 Beğeni

Sanki ?

image

image

5 Beğeni

Eveet çadırı olabilir sanki

1 Beğeni

Valla kafadan atmıştım benziyor diyorsanız ne âlâ :grin:

5 Beğeni

Örnek olarak modellediğim basit PBR game-ready obje ve hazırladığım PBR materyal örneği

Albedo Map

Metallic Map

Roughness Map

Normal Map

Height Map

Tüm maplerin birleşimiyle beraber sonuç;

28 Beğeni

inşallah böyle şeyleri ets de kullanmak nasip olur brom.

1 Beğeni