Automobilista 2 [ana konu]

Automobilista 2 için ana konumuzu açıyoruz!

Geliştirici: Reiza Studios
Çıkış Tarihi: 31 Mart 2020
Fiyat: 61 TL

İlk video

Steam

3 Beğeni

UNO videosunu çektim :smiley:

yarın montajlar yayınlarız bekletmeyiz

10 Beğeni

Yerli Otoban Faresi UNO Yardırıyor! Automobilista 2 - SimuşRacing #2

fazla dağıttık videoda :d

7 Beğeni

gt şampiyonasına mclaren ile başladım keşke amg ile devam etseydim

biraz yükselttim yapay zekayı şimd iyarışıacm :smiley: bunu bitirmek istiyorum şampiyonadaki pistleri vs.
ciddiye alıp oynuyorum burada bir şey kolay görünse de diğerleri için faydası olacak o yüzden burada vakit geçireceğim

millet akıl vermesin para versin :smiley:

4 Beğeni

GT Şampiyonası ve diğer testler sürüyor. Bu akşam Silverstone yarışına devam edeceğim. Haftaya da Steam Yaz İndirimleri başladığında pist paketini alacağım. Yeşil Cehennem gibi ortamlar benim hoşuma daha çok gidiyor. Oralarda Alman arabalarıyla takılırız. :smiley:

2 Beğeni

@HasanOfke Hacım Iracing ile kıyaslarsak ne dersin . Hangisi tercih edilmeli sence

iracing tabii bu bitmiş değil ama ben takılıyorum hoşuma giden özellikleri var
ileride önemli olacak hem motor güçlü hem de kasıyorlar uğraşıyorlar

1 Beğeni

Monza pisti çıkmıştı historic de var. Mükemmel yapmışlar bir süre koptum giremedim ama pisti henüz almadım alınca artık bakarız.

Şöyle bir video var mükemmel
motor harbi sağlam

1 Beğeni

bende monza pack varmış ya :smiley: ilginç kim ekledi paketle mi eklendi neyse bakıcam

dün gece keyifle m4 ile monzada turlarken sonra başıma geleni hiç sormayın :smiley:

Automobilista 2 için yeni çıkan Monza pistinde yeni gelen BMW 2002 Turbo ile titreye titreye yarışıyoruz. Tarihi Monza pisti 1971 yılındaki hali ile sıfırdan tasarlanıp aktarıldı.

:grin: 16:00 diye ayarladım o kadar gecikmeyebilir ancak olacak. Zam haberi hangover etkisi yarattı kendime gelmem lazım. İçmeden sarhoş oluyorum.

1 Beğeni
1 Beğeni

@HasanOfke konuyu hortlamış olacağım biliyorum ama bende indirimdeyken yeni aldım baktım hep geride kalıyorum dönemiyorum virajları derken birçok videoya baktım en sonunda sizin ilk oynayış videosuna baktım Aggressıon ayarını gördüm sizinki gibi 70 yaptım oh be dedim sıkıntı buymuş. Meğerse zorluk ayarıymış. Şimdi ilk sıralara çabuk çıkabiliyorum tabi deneyimledikçe ayarı biraz daha artırabilirim. Oyunda bazı yerlerde grafikte kasılmalar oluyor ama gene de yağışlı havalar gayet güzel duruyor. Güncelleme geliyor her ay sanırım. Sayenizde olacak bu iş video için teşekkürler :grinning:

3 Beğeni