Ats ' ye normal harita modu

1280*668 cozunurlukle birseyler yapmaya calismak ! (birde gorsel isin icine girince ) hani hevesini kirmayim en azindan programi kullanmayi ogrenir. bakarsin ileride isine yarar diyorum ama susuncada olmuyor. 4K goruntu varmi ?

mod çıkanca göreceksiniz ben genellikle böyle ayarlarda oynuyorum
genellikle çözünürlüğü böyle tutmak zorundayım çünkü daha üstüne
çıkınca kasıyor

1 Beğeni

diyorum ki, ben 4K cozunurlukte oynuyorum oyunu . yani senin yapmak istedigin - yapmaya calistigin - yapamadigin - seyler zaten cok daha fazla detayla oyunda mevcut zaten. yani buraya 4K bir foto koyarsin. yanina yaptigini – tamam 4K koyma standart 1920*1080 koy ki farki anlayalim. o cozunurlukle bir yere varilmaz. birde 5-6 Gb gibi bir rakam veriyorsun. neyse tercih senin

gayet güzel görünüyor sadece son attığın posttaki 3. fotodaki sol alanı araçla doldur harita dolu dolu gözüksün. Son yazılan yoruma göre değerlendirirsek gayet normal bir durum dizayn yaparken maximum fps almak zorundaki daha ayrıntılı tasarım yapsın ben cryengine ile tasarımlar yaparken minimum yapıp ss almak istediğim zaman ultraya çekiyordum böylece insanlar ayrıntıyı ve grafiğin gücünü fark edebiliyordu sende foto atacağın zaman ayarları yükseltebilirsin.

Modlama konusunda kimlerin eline düşmüş şu oyun… Çok boş bırakmışız gençleri.

1 Beğeni

görüntüler kalitesiz sadece,kötü olmuş diyebilirdin,veya görüntüler kötü diyebilirdin,boş bırakmışız gençleri ne alaka anlayamadım,Modlama konusundan kimlerin eline düşmüş onuda anlayamadım. Arkadaşımız birşeyler deniyor ve paylaşıyor burada kötü olmuş diyebilirdin kısaca hakaret etmene gerek yoktu.

3 Beğeni

Ben burda bi hakaret göremiyorum. Kötü olmuş da demedim. Herkesin düşüncesi ve kararı kendini sorumlu tutar, seni değil dostum. Sen yorumunu yaparsın iyi veya kötü… Benim dediklerimi anlamana gerek yok ki. Tamam mı dostum gereksiz yere polemik aramayalım. Herkes sakin olsun tartışma konusu olmasın burası.