ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

Bende kenworth var orda
Düzeltme : Buldum tamam ya ağaçlık alanın arkasında kalıyormuş yavaş giderek farkettim :smiley:
Saol

Gençler yeni aracın kendi sesleri yok şu anlık, onun yerine geçici olarak Peterbilt 389 sesi koymuşlar. Araçta retarder yok, onun yerine motor freni var ve animasyonlu. Retarder gücünü arttır ve azalt butonları gibi ayarlardan aynı şekil motor freni için de yapın, Retarder animasyonu yerine motor freni animasyonu olmuş oluyor. Yeni aracın içi çok kaliteli. Dashboard ekranı gerçek MP4 ile aynı ama ETS 2’deki MP4 dashboard ekranının fontu ve özellikleri gerçek değil ama inşallah düzeltirler.

1 Beğeni

Western Star galerilerinin nerelerde olduğunu biri düzgünce yazabilir mi?

@ugurekc Ana haritaysa sadece 2 galeri var

1 Beğeni

Portlandakine gidiyorum :+1:

1 Beğeni

Bencede orası daha mantıklı :slightly_smiling_face:

Portland’ta galeri yok, Fabrikası var sadece…

aynı hüsran bende de oldu neyse ileriki zamanlarda gelirse oynarız

Bu kriz döneminde 6 ay da yine de iyi çalışma yapmışlar aracın içi de bir o kadar kaliteli.Ama araçlarla bizi kandıramazsınız gerçek özellikleri verin bize.1 haftaya aracın hevesi gider.
Ayriyetten bir yatak koysaydınız usta nereye yatacaz ya

3 Beğeni

sesler dışında geri kalan olay çok güzel ama sesler sesler sesler

o bu aracın sesinin olması mesele değil genel eksiklikler rahatsız ediyor yoksa ben bunu patlıcan motoru sesi ile bile aydarım :smiley:

1.39’u bekleyip göreceğiz umarım yine ciddi sıkıntıları giderirler

8 Beğeni

daycab bu sleeper lar gelecek 2021 de

1 Beğeni

öylemiş ya şimdi girdim tesise

Western Star 49x aracının olduğu galerileri yazar mısın @HasanOfke sana zahmet

Lewiston, Oxnard ve Stockton

4 Beğeni

Neyse alıp kullanma gereği bile duymadım… diğer versiyonları çıkarmı bilmem ama şuan bu haliyle gerek yok. girdim cıktım oyuna yani

1 Beğeni

8 Şubat 2019 >>> Scs Software : Gelecek güncellemelerle Man Efficient Line 3 oyuna eklenecek.
bkz. SCS Software's blog: ATS and ETS2 Update 1.34

30 Eylül 2020 >>> Scs Software : Western Star 49X yataklı üst model kabinleri gelecek güncellemelerle oyuna eklenecek.

6 Beğeni

Stockton da Western star galerisi var haberiniz olsun

1 Beğeni

Eklenmeyedebilir çok güvenmemek lazım :smiley: :smiley:

1 Beğeni

:+1: Scs de yani oyuna yeni şirket ekliyor, tır ekliyor galerilerin nerde olduğunu yazmıyor.Olmaz böyle!

Bir ilk yaşanıyor! Yeni tanıtılan Western Star 49X çekicisi American Truck Simulator için aynı gün çıktı https://www.simulasyonturk.com/bir-ilk-yasaniyor-yeni-tanitilan-western-star-49x-cekicisi-american-truck-simulator-icin-ayni-gun-cikti/

Şimdi açık konuşalım. Mack de geldi çok güzel duruyor.
Yalnız…

Bu Western Star 49X’de harbiden başka bir şey var??? Çok değişik duruyor. :smiley:

11 Beğeni