ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

inşallah​:grinning::grinning:

serhat, o 186 yorumun 86 sı @ENESS14 in garanti :sweat_smile: :sweat_smile:

3 Beğeni

nedense tanıtım fragmanını izleyince istemsiz araca yükseldim. diğer gelen yeni çıkan tırları da böyle getirirler inş baya güzel oldu bu.

Bi 80 'de bana ekle :smiley:

1 Beğeni

Dört gözle bekliyorum abi napıyım :grinning:

3 Beğeni

Web site bakım dan çıktı

Valla iş yerinden izin alacam ha akşam versinler :sweat_smile:

1 Beğeni

Acaba yeni gelen çekiciyi taşıdığımız veya Western Star farbrikası için malzeme taşıma tarzında bir etkinlik gelir mi?

Abi 212 yorum var diye girdim 150 tanesi senin ya

Bu akşam 18.00’de canlı yayın olacak.

Aynı saatte biz de yayın açacağız. Yayın sırasında aracı çıkaracaklar. ATS’ye güzel bir şekilde aktarmışlar.

14 Beğeni

Çenem düşmüş :grinning: kusura bakma :rofl:

Gösterge paneli dahil birçok detayı var :blush:

4 Beğeni

western star da 300 yoruma yakınsa, Cassadia gelince 1000 yoruma yakın olur, Hasan da alayımıza giydirir :slight_smile: server sizlere ömür olur, Enes 500 yorumu üstlenir, BabyYoda da destekler, :)))

7 Beğeni

Ne güldüm yaa :smiley:

1 Beğeni

şurdaki dorseyle gelip bi yerlere kum taş vs taşıdığımız bir etkinlik olsa var ya ne güzel olurdu.

Şaka bi yana harbiden çok fazla konuşmuşuz ve çoğu boş konuşma ama aynı zamanda konuyla alakalı konuştuk neyse sitenin ömrü için birşey yazmaya devam etmiyorum ve beklemeye geçiyorum :smiley:

3 Beğeni

Bu şasi gelecek mi acaba çok merak ediyorum.

3 Beğeni

Ben şahsen klasik diğer tırlar gibi geleceğini düşünüyorum fakat scs ilk defa böyle bir lisans anlaşması yapıyor daha tır çıkmadan lisansını alıyor yani belki de buna özel sürprizler olabilir bakarsın gelir bu şaside

3 Beğeni

Hadi hayırlısı akşamı bekliyoruz :grinning:

Güzel bir etkinlik bekliyorum.

6 Beğeni