ATS | The NEXT Western Star 49X [Ana Konu]

içi on numara olmuş gerçekten bundan önceki modellerin içi kötüydü muhtemelen benim düşünceme göre bu yüzden bu tırı scs ye vermişlerdir diye düşünüyorum.

Mack mi kötü, komiksin adamımmm :slight_smile:

1 Beğeni

yok westernin eski modelleri bundan önceki modelleri mack ye laf edermiyim

yok ya mack in ici cok iyi bununda

Oyuna aktarmaları iyi olmuş olabilir ama genel anlamda Mack’in kabinini bende beğenmiyorum.

Belki de daimler scs nin çizimine bakıp lisansını vermeye karar vermişlerdir scsnin çiziminide beğenince alın demişlerdir. :slight_smile:

1 Beğeni

motor seçenekleri
image

6 Beğeni

neyse bu arada (muhteşem DLC Colorado öncesindeki) son büyük konvoyu, Amerikalı Trucksbook üzerindeki bir ekip de beraber yapabiliriz demişti, dilerseniz onlarla, dilerseniz sadece kendimiz büyük bir konvoy yapabiliriz Western Star TMP’ye hemen güncellenir bir iki gün içinde.
Buradann değil, (meşgul etmemek adına) Multiplayer sayfasından yorum ve önerilerde bulunursanız, ona göre bir konvoy yapabiliriz

çünküüüü sevgili @SiSL ve @HasanOfke de Western Star çıkınca katılacaklar inşallah bi aksilik olmazsa söz almıştık.
haydi rastgele kaptanlar

4 Beğeni

varda acaba oyunda da bu gördüklerimiz olacak mı

Mack gibi birebir aynısını yapmışlardır hatta daha iyi yapmışta olabilirler

İyide bu araç yol serisi gibi durmuyor.Tomruk,kum vs.çekilir bununla.Diğer model 5700 ve klasik olan 4900 de (Kenworth ve Peterbilt gibi) gelir mi acaba?
Bu araç geldikten sonra Freightliner kesin gelir.Daimler grubundaymış Western Star.Actros direksiyonuyla sürülür.

Western-Star fabrikası bile ekleniyor yani şimdi olmasada ilerde gelebilir :slightly_smiling_face:

EDIT 1:Ayrıca evet genel olarak tomruk,kum vs. çekilmesi için yapılan bir araç pek yol serisi gibi değil

1 Beğeni

umarım bu kabinde oyunda olur

2 Beğeni

bu gece gelmeyecek sanırım beklemeyelim :frowning:

1 Beğeni

westernstar fabrikası mı eklenicek benmi yanlış anladım ?

gece 1 veya 2 gibi gelcek ha gelmezse yarına kalmıştır

1 Beğeni

Bu tırdan sonra bu sene cascadia gelecek sonra ıveco gelecek diye biliyorum bu markanın şu anki tırları oyuna gelmez zannetmiyorum bu markanın şu anki tırlarının iç tasarımı kçtü bu tırı gördükten sonra onları getirmezler

Daha tanıtımın üstünden yarım saat falan geçti hemen gelmez zaten gelmezsede yarın gelicek elbet :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

valla saat 1 e kadar beklicem gelmezse yatacağım sabaha gelir

1 Beğeni

yarın yayınlayacaklar gece gelmez beklemeyin