ATS - Kenworth W900 Tuning Pack DLC

Gelisimi bekleyin

12 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1686719404875145216

yarın akşam w900 yayını var.
biz de açıyoruz. 1 saat erken açar oklahoma’yı keşfederiz daha girmedim.

7 Beğeni

29TL’den çıkış yapmasını beklemeyelim.

Modifiye paketine de 100 TL vermeyelim şimdi :smiley:, ben daha t range modifiye paketini, feldbinder’ı , wielton’ı almadım bile :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: niyese küçük şeyler için 30 TL veresim gelmiyor :melting_face:

1000 TL’de olsa alırım. En çok sevdiğim araç.

oklahoma fiyatı gibi yarısı olursa 29 tl’yi geçiyor zaten 1 euro 29,53 :smiley: 4-5 euroluk şeyleri yarı fiyatına düşürüp satıyorlar gg

1 Beğeni

Bu DLC için steam envanterimde bulunan 3 tane eşyayı satışa koyup 2 tanesini satabildim

DÜZELTME: o bahsettiğim 3 eşyanın hepsini satabildim

1 Beğeni

Oklahama 180/11,99 = 15 lira yapıyor euro kuru.

En fazla 5 euro ya çıksa 5x15 =75 TL olur en fazla.

1 Beğeni

neyse ben akşam 4 tane oklahoma verecem :smiley: alamayan kazanır.

10 Beğeni

75 TL olur en fazla demiştim . Doğru çıktı.
:smile:

2 Beğeni

fiyatı tahmin ettiğimiz gibi ama DLC ye bayıldım çok güzel olmuş

3 Beğeni

Şu oyunu 60 liraya aldım şimdi oyun fiyatına dlc satılıyor hey gidi günler

1 Beğeni

Fiyatına göre çok çok dolu bir içerik olmuş Selçuk abinin eline koluna sağlık, yayında tanıta tanıta bitiremediler :smiley:

5 Beğeni

Herkese hitap edecek parçalar var, güzel kombinasyonlar çıkarılır. Darısı Peterbilt’in başına ama önce 389X gelmeli. Artı detay olarak kabin süspansiyonu bundada aktif edilmiş.

Daha ucuza alabileceğimiz bir bundle vs varmıdır?

Çok güzel modifiye paketi olmuş. Çok fazla çeşitlilik var. Farklı kombinasyonlarla güzel fotolar ortaya çıkar. Zaten Amerikan tırlanın olayı modifiye. Kesinlikle parasına değer arkadaşlar. Selçuk abinin eline ve emeğine sağlık. Darısı diğer markalara…

12 Beğeni

selçuk abi olmasa da modifiye paketi olurdu da bazı şeylerle ekstra ilgilenen birileri olmadıkça ne oyuncu ne de gerçekten bu parçaları takmış etmiş şoförler memnun kalabilir. haliyle sisl’in olduğu bir projede bazı şeylerin sonuna kadar zorlandığını hissediyoruz. :smiley: elinin değdiği şeyi sisl’s mega pack haline getirtiyor. :smiley: dsfsfs

eğer gelirse man için tuning pack bakalım nasıl olacak? imkan dahilinde marka izin verdikçe her yeni pakette bir adım öteye gidiliyor. yani 5dkda taktık bitti dediğimiz parçaların böyle görünmesi için ciddi emek harcanıyor. buna son çıkan otobüs modlarındaki kişiselleştirme seçeneklerinin aşırılığından anlayabilirsiniz.

13 Beğeni

Bir kaç düzine parça seçeneğini eklemeyi unutmuşlar Selçuk abi scs forumda belki bir sonraki güncellemede eklerler diyor.

tampon rengini istediğimiz gibi değiştirebiliyor muyuz?