ATS - Idaho Spuds Event (World of Trucks)

Ödüller (Kabin Aksesuarları) :arrow_lower_right:

Wooden Bowl of Chips

Idaho Spuds etkinliği sırasında Idaho’nun ünlü patateslerini teslim ettiğiniz için teşekkür olarak bu lezzetli ahşap kase patates cipsinin tadını çıkarın. Lezzetli ikramınız olarak kabininize yerleştirin.

Giant Salamander Sticker

Bu harika Dev Semender çıkartması, Eyaletin ulusal amfibi olduğu için Idaho Spuds etkinliği sırasında kişisel hedefinize ulaşmanız için mükemmel bir hediyedir! Yataklı kabininize ekleyin.

Idaho Nights Air Freshener

Uzun mesafeleri atlatmanız için bu huzurlu ve yatıştırıcı oda spreyini kabininize asın. Size Idaho’nun piyasaya sürülmesinden bu yana 1. yıl dönümünü ve kutlama patates teslimatlarınızı hatırlatmasına izin verin.

Idaho Spuds Sticker

Bu eğlenceli küçük patates ödülü çıkartması, Idaho Spuds etkinlik topluluğu hedefine katıldığınız ve bu hedefe ulaştığınız için size bir övgü olarak yataklı kabininizde gururla duracak.

7 Beğeni

World of trucks bakıma girdi

1 Beğeni

Etkinlik başlar.

2 Beğeni

Öğlenden sonra patates konvoyumuz başlar. Herkes kaç kilo istiyor onu yazsın.

5 Beğeni
3 Beğeni

etkinlik 15 ağustosta bitecekmiş

1 Beğeni

pek yük çıkmıyor herhalde yeni başladığı için…

Idaho DLC’nin 1. yıldönümüne özel olarak Idaho Spuds etkinliği başlatıldı. American Truck Simulator’da bu kez :potato::potato::potato:patates endüstrisi ile ünlü olan Idaho eyaletinde her yıl düzenlenen gerçek bir etkinliği sanalda yapıyoruz.

7 Beğeni

Ben aracımın lastiklerini kontrol edip hazırlıyorum öğleden sonraki patates konvoyumuz için

1 Beğeni

Şu an hem harici piyasada hem harici sözleşme de çıkmıyor bir iş idaho da, nedeni nedir acaba?

Çıkıyor.Yoğunluk var biraz ilk saatler dolayısıyla.

1 Beğeni

Kenworth T680’de etkinlik paint job’u var!

5 Beğeni
8 Beğeni

Haydeee. Boşuna gitti o kadar yolculuk. Idaho’ya götürünce saymıyor arkadaşlar. Dikkatli olun. Idaho’dan alın işi.

1 Beğeni

Şimdi ben Boise’den Kennewick’e 1 kere götürdüm onu kabul etti iş bittikten sonra yeni görev almak için baktığımda listede aynı yer bir daha çıktı seçip yaparsam görev yapıldı diye sayar mı hocam ?

Bu özel dorseyi 1’den fazla götürünce saymıyor galiba.

1 Beğeni

7 tane istiyor ama

Yok 1 tane özel dorse ile 6 tane patates yükünü Idaho’dan farklı şehirlere taşıyacağız galiba ben öyle anladım

1 Beğeni

Peki onun dorsesi nerede ki? Şu satış kısmında yok

harici sözleşmeler kısmında arama yerine patates yaz çıkar

1 Beğeni