ATS & ETS 2 - Convoy Arkadaş Bulma

seferimiz hala aktif bekliyoruz. oregon - bend şehrindeyiz

hocam güzel bi konvoy oldu size iyi eğlenceler.

1 Beğeni

eyvallah müsait oldukça yine bekleriz :slight_smile:

1 Beğeni

peki hocam ilk konvoy acemilime geldi bi dahakine deneyim kazanımş olduk :smiley:

1 Beğeni

uzun uzun oynarız artık convoy özelliği bizimle :slight_smile:

1 Beğeni

mehmet hocam eğer burayı okuyorsan, sana haber veremeden oyun attı sonra seni bekledik ama gelmedin :slight_smile: en kısa sürede tekrar bekliyoruz seni de :slight_smile:

1 Beğeni

Hasan ben de bi beş dk sonra girdim sizi bulamadım ama buralardayım ne zaman açarsan haber et :slight_smile:

1 Beğeni

ekle beni steamden oradan haberleşiriz :slight_smile:

1 Beğeni

Ekledim seni

1 Beğeni

gelen var mıdır arkadaşlar bu sefer dcden konuşarak ilerleriz :smiley:

var mıdır şimdi beraber girecek arkadaş ?

Asosyal biri olarak bu tarz konuları görmek mutluluk verici, tabi benim oyunum orijinal değil ama olsun. Çok iyi girişim bence. :))

1 Beğeni

Konvoy yapan var mı ? :heart_eyes:

ETS 2’yede Convoy çıktığında o zaman burası daha da çok işe yarayacak arkadaş bulma konusunda :smiley:

2 Beğeni

Ets 2 de acaba en çok nerelere gidilecek en çok onu merak ediyorum hocam? Kimler Duisburg - Calais yapacak acaba :heart_eyes: ?

hocam Allah aşkına ne d-c si ya iberia,rttbs varken :smile:

2 Beğeni

Benim kastım o zaten dediğin gibi hocam o kadar güzel yerler varken kimler o yolda sefer yapıp uğraşacak ki ?

8 kişiyle d-c olur mu kanka ne yaptın :smiley: Ha d-c yapmak isteyen gider tmp oynar nasıl olsa d-c yolunu en çok tmpdekiler kullanıyor.

1 Beğeni

D-C olmaz ama bir İberia olur Madrid - Barcelona ya da Barcelona’dan başlayıp turlarız sahili :rofl: Olmadı Porto vs. yaparız hocam :heart_eyes:

serverım açık. alicemoguz adı. yanlız idaho colorado ve utah dlc im yok. yine de gelmek isteyen varsa şuan beklerim