ATS - Colorado Sefer Etkinliği #CruisingColorado - WoTR

20 den fazla sefer yapmama rağmen tüm colorado şehirlerini keşfettikten sonra yaptığım seferleri saymıyor 11 de kaldı hepsi de 100 milden fazla seferler nerde hata yapıyorum bilmiyorum bilen biri yardımcı olabilir mi?

1 Beğeni

Evet ben mesela ben Burlington şehrinin dışından iş aldım. Şehri keşfetmiş sayılmadım ama seferi saydı.Çünkü sefer Burlington çıkışlıydı.

saymadı :frowning:

And The End…

@Scaniaman WOT profilini yazabilirmisin.

Ayrıca siteyi çevirmiş olarak resimleri atmışsın. Gördüğüm kadarıyla Rangely, Grand Junction ve Durango şehirlerinde teslimat yapmamışsın.

Rangely şehrini Nadiren olarak çevirmiş haydaa :smiley: Onu da elersek Durango ve Grand Junction kalır. Bu iki şehirden iş yaparsan tamamlarsın.

2 Beğeni

Türkçeye çevirmesen bu kadar karışmazdı bak emin ol :smiley: Durango’yu Colorado eyaletinde şehir olarak çevirmiş. Senin kalan 2 şehrin Grand Junction ve Colorado Springs.

1 Beğeni

colorado springsden i şaldı msaymadı sonra grand junctiondan iş aldım onu tamamladıktan sonra garip bir şekilde 2 iş birden saydı o şekilde tamamladım .

1 Beğeni

İyi o zaman hadi gözün aydın :smiley:

2 Beğeni

2.400.000 mil kaldı. Yarın biter diyenler?

biter bence.

Yarın değilse de cuma sabah saatlerinde tamamdır.

Sabaha karşı biter bu gidişle.

Etkinliğin bitiş süresini ne kadar uzatacaklar acaba?

saat 22:25 itibari ile 13 şehir teslimat görevi tamamlandı.Verilen hediyenin değeri 4,30 tl ye kadar düşmüş

60.000.000 oldu

Ben de colorado siprings ten grand junction a yük çıkmadı şu an 7 tane yaptım hala bekliyor.

etkinliği tamamladım, bazı yollardan 3-4 kere geçtim ama en çok gitmek istediğim milyon dolarlık otoyala yolum düşmedi :smiley:

2 Beğeni

Etkinlikle ilgili blog yazısı görünüyor ufukta… :smiley: :wink:

4 Beğeni
3 Beğeni

Bu akşam saat 6’da (Türkiye saati ile 8’de) twitch’de yayın olacak. Ayrıca gizli bir olayın teaseri de olabilirmiş.
https://www.instagram.com/p/CH9tuJaIyGS/?igshid=1003s1tt9wumo

2 Beğeni