Assetto Corsa - Screenshots

7 Beğeni

Hocam Assetto Corsa ile ilgili pek bir bilgim yok. Almayı düşünüyorum ama aklıma bir şey takıldı. Bu fotoğraf Multiplayer mı yoksa Photoshop mu?

Fotoğrafta önümde ve arkamdaki araçlar Ai yani yapay zeka. Multiplayer ve photoshop ilişkisini anlayamadım ama fotoğrafta photoshop yok oyunun fotoğraf modundan ekran görüntüsü aldım

1 Beğeni

7 Beğeni

7 Beğeni

Vip :sunglasses:

3 Beğeni

Mercedes Benz 190E 2.5 16V Evolution II

Teknik veriler
  • Motor hacmi: 2463cc - 2.5lt (2.3lt den 2.5lt’ye * * Cosworth tarafından yükseltildi)

• Silindir sayısı: 4

• Motor tipi: DOHC- Üstten çift eksantrikli 16 supap, çok noktadan enjeksiyonlu

• Sıkıştırma oranı: 10,5:1

• Motor gücü: 235hp @ 7200d/d

• Motor torku: 245nm @ 5000d/d

• Çekiş: Arkadan

• Şanzıman: 5 ileri manuel

• 0-100 km/saat hızlanma: 7.1 saniye

• Maksimum hız: 250 km/saat

• Jantlar: 8,25 (Genişlik) x 17 (Çap) ET 34 (Offset)

• Lastikler: 245/40 ZR17

• Son dişli oranı: 3,46:1

• Ağırlık: 1340 kg

• -sekizsilindir.com

7 Beğeni

3 Beğeni

En güzel vakit geçirme yöntemi

8 Beğeni

Uzun zamandır oynamıyorum dedim indireyim. Az önce kurulumu tamamladım.
Screenshot için cfgden 2 ayarı açmak gerekiyormuş yaptım. Ancak Assetto Corsa hakkında tam bir bilgim yok. Nasıl yapılır neyle çekilir. Yardım ederseniz sevinirim. Birazda bununla uğraşayım tabi ondan önce G27 ayarlarını çözmem lazım. :man_facepalming:

• Malum el freni fiyatlarndan dolayı kendim yapmaya karar vermiştim ancak virüsten dolayı malzemelerin hepsi başka bir yerde kaldı pekte uğraşmak istemedim. Oyun el frenini tuş olarak atamayı destekliyor mu yoksa potansiyometre ile mi yapayım sizce?

Bende g29 var el frenini normal fren yerine koyuyorum drifte normal fren kullanmaya gerek duymuyorum tercih meselesi force feedback ayarlarında gain 130 da diğer hepsi kapalı 600 derece kullanıyorum bu kadar :blush:

1 Beğeni

Birazda öyle deneyelim :slight_smile:

1 Beğeni

Cfg den ayarları açıp sağ uygulamalar bölümünde photo mode açıp çekebilirsin veya single da esc replay kısmından.

1 Beğeni

8 Beğeni

9 Beğeni

R34 ekibi yollarda!

6 Beğeni

Mükemmel :ok_hand:t3:

1 Beğeni

Porsche pack destekleyen serverlerı nereden nasıl bulabilirim ?

5 Beğeni

Ne kadar duman o kadar randuman

5 Beğeni