American Truck Simulator - Washington DLC [Ana Konu]

Orman yolu harika görünüyor.:smiley:

3 Beğeni

İşte aradığımız uçurum yolları güzel görünüyor yollar

2 Beğeni

Ayrıca uzun bir yola benziyor.

Gelince yazarim ama yeni bi tool gelistirmisler arkaplan manzaralari icin
Ne varsa atsde var

4 Beğeni

Hasan’ın dediği gibi arkaplan manzaraları detaylı ve güzel. O dönemin teknolojisinde Extreme Truck çok güzel görünüyordu, dağ yolları uzaktan belli oluyordu vs. bana o yılları anımsattı.

4 Beğeni

Abi bize bu yollarla gelin ya. Keşke daha dar, dik ve zor virajlı yollar yapsalar.

3 Beğeni

Bu otobüsler güzel, büyükşehirde olduğunuzu hissettiriyor.

Paylaşıldı zaten.:sweat_smile:

Bu resme baktığımızda yol yukarıdan devam ediyor sanki.
image

1 Beğeni

birkaç haftaya dağımtıcılara listelenmesi için bilgiler giderse çıkış tarihini net olmasa da öğrenebiliriz arada bakıyorum ama hala gitmemiş ancak bittiği gayet ortada :smiley:

8 Beğeni

Görünütüler harika. Şu oyuna üvey evlat muamelesi yapmayın diyorum sadece.

3 Beğeni

Çiftlik alanlarında bir sürü ayrıntı var.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-washington-eyaleti-icin-ciftcilik-odakli-goruntuler-paylasildi/

4 Beğeni

Twitter’da şöyle hoş bir muhabbet olmuş, paylaşayım dedim.
Screenshot_1

5 Beğeni

Detaylar güzel. Oregon`dan ziyade bu haritada daha uzun ve keyifli zamanlar geçireceğiz gibi duruyor.

1 Beğeni

Ben Seattle Bloğ’unu merak ediyorum biraz karışık şehir içi otobüsleri eklerlerse güzel olur, kendilerine ait şeritleri var, yeni Alaskan Tüneli inşaa ettiler, Viyadüğü yıktılar galiba ama fragman videosunda görüküyor, SCS bizi aydınlatırsa sevinirim.

1 Beğeni
2 Beğeni

Ne buldum, yeni görüntüler ve komik bir video, SCS Forum’da paylaştılar:

indir%20(1) indir%20(2) indir%20(3) indir%20(4) indir%20(5) indir%20(6) indir%20(7) indir%20(8) indir%20(9) indir%20(10) indir%20(11) indir

4 Beğeni

bu hafta kıpraşmalar devam edecek :slight_smile: fotoğraflar çok kötü çekilmiş ama şelale fena…

1 Beğeni

PNG

Yeni Blog yazısı geldi…

Bu Görselin Konumu İse:

3 Beğeni