American Truck Simulator - Washington DLC [Ana Konu]

Ta Staem’a eklemişler çıkması yakın mı ki?

Haydi herkese geçmiş olsun :slight_smile: Umarım Oregon’daki gibi performans sorunları olmaz. Baltık DLCsi bu konuda iyi.

1 Beğeni

Ben de performans sorunu olmadı, ben Baltık’ta kasabadan geçerken bir ara kasılma oldu sen nediyon?:joy:

Aynen bende de olmadı.

1 Beğeni

SCS Software, American Truck Simulator’ın Washington eyaletinin ilk görüntülerini geçtiğimiz hafta yayımlamıştı. Şimdi ise tanıtım videosu ile resmi olarak bu yıl sonuna doğru yayımlanacağı duyuruldu. Steam sayfası bile açıldı!

1 Beğeni

Yıl sonu çok geç olur hazirana kadar çıkmalı bence

2 Beğeni

SCS gene pişirmiş pişirecegini ayrıca cidden uzun süredir çalışılıyodu bu yüzden vencede haziran gibi çıkmalı

2 Beğeni

Ayrıca İdaho ve Utah var. Onlar ne zaman gelecek bunu yıl sonu çıkarırlarsa?

2 Beğeni

Belki bu dlc haziran gibi tek başına çıkabilir çünkü sadece washington var teaserda başka yerler olsa onları da gösterirlerdi yıl sonunda da idahoyla utah gelir bir yılda 2 harita dlcsi çıkarmış olurlar scsnin de işine gelir bu durum daha fazla para kazanırlar

1 Beğeni

header
Arkadaki yük herkesin dikkatini çekti mi? ATS’de böyle bir yük olduğunu ben hatırlamıyorum. Böyle yük var mıydı arkadaşlar?

1 Beğeni

Like something Baked again

1 Beğeni

I think is more get three state, all Packing DLC.

2 Beğeni

May be, why not?

2 Beğeni

Would be awesome

2 Beğeni

Bu muhtelemen DLC ile gelecek yük ama ETS2 1.30’da gelmişti bu yük İtalya DLC’si ile değil bir de ATS’de hayvan taşıma dorsesi eksik.

1 Beğeni

Evet tek başına çıkacak ve Haziran-Temmuz gibi çıkabilir bence.

Bu fotoğrafta bir kontrol noktası var. Ağırlık istasyonu mu? Benzer bir şey mi? :smiley:

4 Beğeni

Araç yıkama!:joy:

Ülke sınırlarında xray tarama için kullanılan alanlar oluyor. Muhtemelen odur.

2 Beğeni

Eee yani Kanada’ya mı geçeceğiz?