American Truck Simulator - Volvo VNL Ön Siparişi Verenler Buraya!

Bu çekici kasa değiştirdi eski modeli daha yeni geliyor. :expressionless:

Neyse alır bakarız artık.

Bence ınstagram sayfalrı 65k oldugu zaman bır resım paylasırlar ve cıkar, suan 64.7k ya da erken de cıkabılır tabıı

O 65k olana kadar Volvo hayallerde kalır…

Modeller çok önceden hazırlandı zaten. Geriye sadece kalem kağıt işleri kaldı. Bürokrasi işi uzun sürer. Her yerde böyle demek ki.

3 senede böyle sürmemesi lazım sonuçta adamlar güzel modelliyor ve çekicilerin iyi tanıtılmasını sağlıyor başka işler var bence ETS’nin lisans gelişmesi çok daha hızlı oldu bu Volvo felaket çıktı Renault Range T 'yi de bunlar engelliyor… ATS ye yazık 10 numara oyun 2 tır markası var…

Anlamıyorum ben de yarış simulasyonlarında çatır çatır lisans alınıyor çekicilere gelince neden yok ki?

yarış gruplarında kulvar çok birbirine rakip onlarca firma ve farklı oyunlar mevcut… bu kulvarda rakip yok america ve avrupa ayağını eskiden beri scs götürüyor… rakip olmayınca herşey yavaş oluyor… defalarca yazdık zaten isterseler 6 yilda yaptıklarını 4 senede ortaya çıkarır geri kalan 2 senede de çıkacak olan ve halen plan proje arasında değerlendirilen şeyleri de eklemiş olurlardı bugüne kadar…

Birazda finans ile sıkıntılar var sanırım bu işler para olmadan dönmez…

SCS cuma gününü seviyor yarın bişey patlar

Cuma gününü iyicene kutsadınız. :man_facepalming:

Bence bir blog paylaşılır sadece.

Bugün zaten ilk haberin ardından 1 ay oldu yeter artık şaka gibi çok hızlı geçti zaman :smiley::smiley:

Scs nın ınsatgram sayfası 64.9k olmus bugün ya da yarın 65 olur Volvo resmı paylasırlar

Eee paylasilsin instagramda ne olacak boswerin bence arladaslar :)) ya bizim site neden boyle krone cikmadan once de sitede kiyamet koptu cikti ruzgari 2 gün sürdü eninde sonunda buda gelecek 5 gun sürmiyecek :smiley:

Volvo gelınce elbette hep onu kullanmayacagım yınr de ats de buyuk bır heyecan yaratıcak:)

Volvo VNL ile ilgili bir şey paylaşmayıp çıkış tarihiyle ilgili yorum yapmayalım. Araçla ilgili bir şeyler paylaşılsın diye konu açtık. Yoksa bugün yarın çıkacak bitti çünkü… 3-5 güne olayı bitecek zaten yine aynı şeylere döneceksiniz.

Ben içini merak ediyorum. Mod yapımcısı Aradeth’in yaptığı gibi animasyonlu olur mu acaba içi?

Gps anımasyonu olur ınsallah