American Truck Simulator - Volvo VNL Ön Siparişi Verenler Buraya!

Kusmalık resmen. Bu ne :confused:

1 Beğeni

3 senedir volvo da volvo, volvo da volvo diye oyunu almamanın bahanesini bile buna bağladınız. Şimdide gelecek Volvo yu beğenmiyorlar. ee ne diyelim aza tamah etmeyen çoğu bulamaz derler vazgeçselerde 5 sene sonra getirseler müstahak size

4 Beğeni

bkz. çok ayran içince kafa nasıl oluyor

5 Beğeni

İlk 6 ay anne sütü önemli tabii!!

SCS sanki bu adamlara oyunu zorla aldırdı arkadaş. Kim bunu zorladı da bu oyunu aldı SİMCİ gardaş?

1 Beğeni

Ets2mp etkısı

1 Beğeni

2 ad te bana yzın

oregonun Portland şehrinde benzin istasyonunda görülmüş ( fotoğraf alıntıdır)

1 Beğeni

Bu kenworth t680 arka paspaslarına bakarsan kenworth oldugunu gorursun

Evet kenworth bu. Hasan abi de gördük bizde. Hatta brandayı açmak istemişti. :joy::joy:

Neden böyle bişey yapmışlar. Sebebi mi var

Hiçbir bilgim yok hocam.

SCS’yi elbette eleştireceğiz ama böyle beyin yoksunları saçmaladı mı kafayı yiyorum. Geçen SİMCİ gardaşın videosuna biri daha saçmalamıştı. Eleştirecek o kadar şey varken İtalya DLC’sini, açılıp kapanan kapıları falan gömüyordu aklınca. Bizim ülkenin en büyük sorunu bu zaten. Ya eleştirmiyoruz ya da eleştirmeyi beceremiyoruz. Hele hele DLC çıktı mı SCS iyice paracı oldu hea demezler mi! Be kardeşim bu insanlar ETS 2’yi 2013 ATS’yi de 2016’da çıkarmış. Yıl olmuş 2018 hala oynamanı sağlıyorlar. Bu firma bir hayır kurumu olmadığına göre elbette her sene belli başlı DLC’ler çıkarıp para kazanacak. Bunlara NBA2K, FM, FIFA, PES vb. serileri dayayan yapımcılar lazım.

5 Beğeni

ATS Ets’ye dlc olarak gelseydi lafından sonra okumadım beyin uzaklaşarak gitti

4 Beğeni

Yeni gelen scania gibi kaliteli olur inşallah

1 Beğeni

moron.png heheyt tam olmuş tüm resmi anlatıyor ss ın ismi

2 Beğeni

2 adet beyaz full paket sipariş edelim. Hayırlısıyla önümüzdeki haftalarda teslimatı bekliyorum.

Daha modeller ve özellikleri ortaya çıkmadı ben de haybeye sipariş vermedim kazıklanmayalım sonra :smiley: siz gözü kapalı verdiniz beyler dikkat edin…

3 Beğeni

Volvo nedir W900 devam. Yeni kasa olmadığı sürece eskisi çirkin yenisi makina gibi makina harbi

4 Beğeni

Hasan abinin bu yorumundan sonra işkillendim ve bu yüzden siparişi bekletmeye karar verdim. Araç piyasaya çıksın ona göre sipariş vericem.

1 Beğeni