American Truck Simulator - Volvo VNL Ön Siparişi Verenler Buraya!

‘‘ATS’de araçlar DLC olarak yayınlanıyor. Ücretsiz olacağını tekrar belirtelim.’’
Haberde cevapları olan sorular soruyorsunuz ısrarla!

3 Beğeni

Hasan abi bence VNL çıkana kadar konuyu kilitle bence. Hep aynı sorular dönüp duruyor. Üstelik konuda cevabı olmasına rağmen.

@sparteam dogru soledi BENCE ama tabi hasan abi sana kalmis

Volvo VNL Şahsıma almayacağım. Freightliner Cascadia ve International LoneStar Siparişlerini bekliyorum, VNL anca şoförlerime vereceğim. :smiley:

Freightliner-American-Truck-Simulator

lonestar_wip2-american-truck-simulator-international-truck

4 Beğeni

Cascadia guzelde(resimdeki modelinden bahsediyorm aman o tirin 2018i uzak dursun :smile: ) lonestar bana biraz hos gelmiyor

Oyunu alıcam :smiley:

Valla oyunda bir tane save dosyam var onda da 400 bin dolar borcum var. Galiba alamayacağız. :smiley:

Volvo VNL geldiğine göre ETS tarafında da Range T gelebilir mi? Emin olmamakla beraber Renault ve Volvo aynı tır grubunda diye biliyorum ama?

1 Beğeni

Bende aynı düşüncedeyim hocam.

yerimizi alalım

Başka araçları burada konuşmayalım Renault Range T’nin kendi konusu zaten var. Bir bilgi olsa oraya yazılacak. Sadece roleplay yapıp Volvo VNL çekicisi hakkında bilgi paylaşalım.

2 Beğeni

Haydi vatana millete hayırlı olsun :smiley:

O zaman bende 1 tane şirkete almayı düşünüyorum. Şirkettekilerle dönüşümlü kullanırım.

Abi 2 hafta sonra VNL mi çıkacak yoksa bir bilgi mi çıkacak acaba? Belki gelecek olan yeni araçlar hakkında bir bilgi paylaşırlar 2 hafta sonra.

Avrupada en büyük volvo filosuna sahip olan şirketimin amerika bölümünde de filomu volvo ile yeniliceğim :slight_smile:

Lisans alımında emeği geçene teşekkürler ilk çıktığında almıştım 24 saatlik oynama sürem vardı volvo olmayınca tad alamamıştım şimdi o eksikte tamamlandı :slight_smile:

Ben bu aracın kokbitini merak ettim. İçi nasıl acaba ets de volvo fh 16 gibi mi nasil

Volvo vnl 2018 modelin içi böyle ats 2018 model mi olarak gelcek.

actros + volvo evliliğinden doğan çocuğun çin malı çakması gibi gerçeği. sanırım ats’ye daha çirkin olarak gelir

6 Beğeni

Yalnız ats’ye gelecek modelin kokpit bölümü böyle olacak.
resim
Sizin gösterdiğiniz 2018 model vnl aracının kokpiti.

5 Beğeni

Bana 1 tane full modifiyeli Yollayın

Buysa tamamdır ets nin volvoda atsye kopyala yapıştır yaparlar.