American Truck Simulator - Special Transport DLC

,

1 yıldır beklediğimiz özel nakliye paketi de yayınlandı. SCS Software, 7 Kasım akşamı itibariyle ilk olarak ETS 2 için 11 ay önce yayınladığı Special Transport DLC’sini American Truck Simulator için piyasaya sürdü.

Oregon da iş alabiliyor muyuz ?

Special Transport için özgün iş rotaları (En çok ana haritada, biraz New Mexico’da, Oregon için daha sonra ücretsiz güncelleme ile gelecek)

1 Beğeni

Abi iyi hoş herşey 1.33’ten önce getirdiler bu çok güzel ama şimdi birçoğumuzun aklında 1.33’te ne getirecek bu adamlar? Açıkçası ben bunu çok merak ediyorum. Hadi ETS 2 için Man belki gelir ama ATS için ne gelir?

Bana sorarsan etsde çekici hariç tabi ne varsa ats dede aynisi olur yol yenileme cam açma işi vardı o olabilir bence…zaten adamlar küçük sandıgımız bi cam açmayi büyük hale getirip patch notlara en başta gösteriyolar fazla birşey beklememek gerek açıkçası

Kavşakta polislerin olmasına rağmen ne soldan gelen tır ne de bizim refakatçi polis durdu. Sonuçta polis tıra çarptı, proje iptal oldu bir de üstüne benden 15bin dolar ceza parası istediler. Saçmalığın daniskası :laughing: :laughing:

3 Beğeni

ilk gösterim şeklinde yayına verdim

7 Beğeni

Elimde fazladan 1 key var. Akşam çekilişle vereceğim. Önce ATS gireceğiz yani :slight_smile: Sonra ETS 2… Başta ATS’de bir görev yapar sonunda veririm.

2 Beğeni

Akşam oradayız :star_struck:

Reis bunu önceden deseydin ya almazdım DLC’yi. Neyse sağlık olsun. Kazananı şimdiden tebrik ederim.

3 Beğeni