American Truck Simulator - Screenshots (Hikayeli)

Canlı yayından canlı yayına buraya paylaşıyoruz :smiley:

Eureka - Redding seferinden…

Affet ATS…

Clovis’ten aldık yükü Albuquerque götürmek üzere yola çıkma hazırlığını yaptık.

İlhami abimiz yine her zaman ki yerinde elinde sigarasıyla bizim yol arkadaşımız. O nereye götür derse oraya götürüyoruz.

Yol fazla uzun olmasa da acelemiz olmadığı için mola verdik. Uykumuzu alıp öyle yola devam edelim dedik.

Geceye kendimizi bırakırken…

BFSN ahahahahaa BFSN muuuhahahaha

readme.txt

gerçeği BNFS ya ondan

Stockton - Carson City arası pazar seferi. Yasak ve para cezasını göze alarak Tiago Geçidi üzerinden gidelim dedik… :slight_smile:

Kişisel şirketimin amerika ayağında ciddi sıkıntılar başladı, bu yüzden belli süreliğine oraya geçiş yapmaya karar verdim.

He vallah gardaş bizde de borç gırtlağa dayandı. İyi para gazanabilmek için iyi yol yapmak lazım geldi. Elko’dan Socorro’ya Bi sefer attık. Bakalım dönüş için iş bakıyoz.

(6 ss bi post için biraz fazla ama düşündüm ve dedim ki zaten ayda yılda bir kullanıyoruz burayı atayım gitsin :smiley: )

Yedek parça yüklü Las Cruces - Show Low arası seferimizi yeni açılan Clifton yolu üzerinden gerçekleştirdik…

ats için siftahı yaptık bakalım…

Haftaya Oregon eyaletine gitmek üzere hazırlanan yükümüzü bekliyoruz…

Medford taraflarında orman yolundan :slight_smile: ilk videonun kapak fotoğrafı aslında bu ama bakacağız.

oregon da bu dorseler serbestmi acaba keşke bütün haritada serbest olsa yemişler o zaman ağır yükü :smiley:

Oregon ve Nevada da uclu ve buyuk ıkılı dorseler serbest

Havada durdum şahitlerim var!

Dün akşam Pendleton>The Dalles arasında hurda taşırken…

Eureka - Redding arası ağır nakliye seferinden…

Teslimat sonrası tekrar Eureka’ya gelip istirahate çekildik. Oregon’a geçiş izni bekliyoruz :slight_smile:

We Are Waiting You…

sabaha karşı yıldızlar ve güneş aynı karede