American Truck Simulator - Screenshots (Hikayeli)

Abi bu ne? Volvo geliyor mu?

En son yükü bıraktığımız şehirde bulunan ağır nakliye yükümüzü ertesi sabah yüklenip yola çıktık. Yine güzel manzaralar , mükemmel yol ağları ile karşılaştık. Yaklaşık 170mil süren orta mesafeli işimizi kısa sürede tamamlayıp aracımızı dinlendirmek için parka çektik… :blush: [New Mexico]

Sabahın ilk ışıklarında yollardayız… :sunny:

The Big I

Bu işte tamamdır!

2 Beğeni

Hayır, Volvo galerisinin içindeki fotoğraflar. Harita editöründe açılıyormuş bu satın alma ekranındaki arkaplan, oradan çektim hepsini.

Bindik bi’ alamete, gidiyoz kıyamete…
Keşke o kadar büyük güneşlik kullanmasaymışım, önümü göremiyorum :frowning:

Ve gece oldu…

Ön tarafın boş olduğundan emin olmadan sollamaya çıkmamak gerek, benim gibi olmayın.

Sonunda yerleşim yeri, MUTLULUK !

Yaklaşık 500mil’den sonra teslimatın yapılacağı şehre geldim, tabi fırtına çıktı o sırada.

Ve son… Şu araçlar ne güzel, keşke kullanabilsek…

2 Beğeni

An İtibariyle “New Mexıco” Giriş Yapıyorum :slight_smile:

Bugün Amerika’da Las Cruces şehrinden Tucumcari şehrine Makine Aksamı taşıdık. Geceleyin yüklediğimiz yükle yaklaşık 300 mil yol aldık. [New Mexico]

Şehri çıktıktan sonra ışıklarında durduğumuz dört yol

Bölgeler arasında benzinliklerin bulunduğu bir dört yol daha

Küçük yerleşim yerlerinden geçerken…

Yükümüzü tarttırmak için kantara girdik…

Sabahın ilk ışıklarına doğru aracımızı şirkete yanaştırdık ve yükümüzü bıraktık…

4 Beğeni

Ets 2’ye Scania geldi diye ATS’yi unutmadık elbet. New Mexico’da ki tüm şehirleri, yolları sırasıyla gezmeye devam…

3 Beğeni

Yıktı.

3 Beğeni

Beyler ets2 de ats yide satın alcam :smiley: avrupada günde 3 iş sonra ats 3 iş günde 6 işte belki şirket bağalarım. :smiley: Odeğilde o dorse tırı nasıl yatırmamış hayret körükten çıkmış iyki :smiley:

New Mexico’da Alamogordo - Artesia arasındaki yol çok iyi. Dağlık, inişli çıkışlı, virajlı ve eşşiz manzaralı…

Nasılda bakıyor öyle yan yan :smile:

5 Beğeni

ats yi almak için en dogru zaman ne zaman

Ayın 26sını bekleyin

2 Beğeni

2 Beğeni

Ellis’i sağ salim aldık Las Vegas’tan. Yevmiyeleri hunharca eritsede neticeyi kollamış. Biraz kendine gelsin diye yükleri New Mexico’ya almaya başladım. Pek neşeli bu ara. İlk fotoğraf ondan gelsin.

Albuquerque’nin devasa kavşağından geçerken… Scs’ye saygımız sonsuz.

Güzel manzaraları görünce Ellis’i indirdim, yolladım dağa bayıra; ‘Aban deklanşöre!’ dedim. İki tanesi hoşuma gitti. Son olarak onları paylaşayım:

6 Beğeni

Bizde zor iş yoktur.

zor park edersin dediler güldüm

2 Beğeni

Jurassic park 5 çekimlerinden…

3 Beğeni

Kabine yeni aksesuarlar, bardaklar falan aldım. Ama içlerinden en özeli bu oldu:

Ve teslimat, Tucumcari’e beton boru taşıdım. Şehir altyapısında sorun çıkmış, belirli bölgeleri su bastığı söyleniyor.

6 Beğeni

Beyler oyuna şuana kadar bu kadar keşfettim bi gün ats bi gün ets 2 devam böyle :smiley: Şuana kadar bu kadar keşfedebildim ve 152 cevre yolu cok iyidi dümdüz :smiley:

1 Beğeni

Her ATS ye girdiğimde beni kendisine bir kez daha bağlayabiliyor. :drooling_face::man_shrugging:t2:

3 Beğeni

Yanlışlıkla proflimi sildim :frowning: işler gitti atıldım kovuldum ve yeniden başlamak zorunda kaldım sw yok olmuş en baştan Harfiyatla başladık buraya teslim etmem söylendi test edicekler miş :frowning: