American Truck Simulator - Oregon Harita DLC [Ana Konu]

Sağolasın hocam. :joy::joy:

Selc abı olacak mı?

vallah harita çok iyi kendi standartlarında olmuş bir adım daha ileri gitmişler şehir tasarımları, manzaralar, sahil yerleri fena olmuş çok keyif alarak oynuyorum 3 bölüm çekildi(2. bölümü bölmek zorunda kaldım o efsane olacak orman yolunda başladım newporta sahil yolundan gittim o yüzden kesicem) 4. bölüm yine farklı yollara gidicem bu gece böyle çekeyim hepsini yarın montajlar sırasıyla yayınlarız

iyi yani tamam ets2 farklı olacak o da güzel olacak ama atsde en iyi eyalet gibi bişey yapmış adamlar :smiley:
new mexico mu yok bu mu derseniz oregon… :d ama haritaların hepsini almak lazım sefer yapmak uzadı artık
oregonlu biri gelip oynasa şaşırıp kalır herhalde adamlar dlcnin parasını sonuna kadar hak ediyor

6 Beğeni

Abı Krater golune gıt guneyde

6 bölümlük bir stok var elimde ilk bölümü kurgulamaya başladım sırasıyla yükleyip hazırlıcam. Yarın saat kaçta ambargo kalkar bilemem. Gece yarısı diyor da bu gece yarısını mı kapsıyor anlayamaıdm

2 Beğeni

Bu gece yarısı kalkarsa hemen yayınlar mısın abi yoksa yarın mı paylaşırsın?

Bende 3 tane boya dlc sı yok dıgerlerı hep var yıne 20 tl den fılan alırım herhalde new mexıco da 20 tl ıdı dlc sı olanlara fıyatı aynı olur bununda

2 Beğeni

Vıdeoları aksama dogru mu paylasacaksın abı?

canlı yayın olsa iyi olurdu hasan abi

Canlı yayında olcak

1 Beğeni

scs bu dlc yide dağıtırmı ki krone gibi

Dağıtmaz hocam.

Pahalo dlc dagıtmaz

Amborgo bugün kalkıyor mu?

Acaba ızlemesekmı kı bız kesfedelım daha zevklı olur

1 Beğeni

“akşam olmaz zor gece yarısı kalkacak akşam belki forza horizon 4 olur sorunu çözersem oregn videolarını şu an hazırlıyorum”…
Haber verilir zaten acele etmeyin …

@samet_Candan Mesajlarını tek bir seferde yazmayı dene dostum , böylelikle daha düzenli olur konular …

2 Beğeni

Gece yarısı kalkacak. Boşuna beklemeyin ben anca 2 gibi yayınlarım saat farkı da var. Cumartesi yayın olabilir tabi Pazar akşamı SiSL ile…
7. bölümü çektik @Emre54 ile

3 Beğeni

Beyler tek kelimeyle EF SA NE :smiley: :stuck_out_tongue:

Hediye ettiği keyi sana mi verdi :joy: :smiling_imp:

1 Beğeni

Discord’dan görüntü paylaştım :smiley: çok güzel oldu artık böyle takılcaz.