American Truck Simulator - Oregon Harita DLC [Ana Konu]

O derece mi kötü Baltık :joy:

Utah mı gelecek ne gelecekse gelsin şu ATS’ye yeter lannnn viva mexico modunu kurup yayın açıcam şimdi

7 Beğeni

ATS birtane bir… Değerini bilmiyor kimse işte bide odun gibi fizikle gitmesek yolda :joy:

2 Beğeni

Orman yolunda önüme çıkan ren geyikleri:
Bilinen bir özellikti, ancak hazır denk gelmişken klibini alayım dedim, arkada da hobbit filmi muhabbeti dönüyor onu çok şey etmeyin :smiley:

3 Beğeni

oyunu aldığımdan beridir beni tatmin eden tek harita oregon eyaleti.Çünkü ormancılık endüstrisi ile bizim doğu karadenizin ormancılığına benzeyen yollarıyla beni benden alıyor.Aslında scsnin bu oregonda bir eksiği var oda toprak zeminli yolların az olması aslında toprak yola vurduğumuzda dağ tepe aşarak varsak kereste fabrikalarına çok daha eğlenceli ve oyuncuyu oyuna bağlayıcılığı arttırır 3-5 kuruş fazla olsun ama bahsettiğim şekilde yolları olsun hatta ve hatta spintires daki matık tekerleğin ıslak toprakta bata çıka gitmesi felan ne bileyim ya scs bu dokuyu verebilse orlarda yemede yanında yat :grinning::ok_hand:t2:

1 Beğeni

@FurkanG61 Washington’da çok güzel yollar olacak, uçurumlu, sarmal şeklinde ve uzun.

Bu senin istediklerini scs duymasın. 6 aydan başlıyo :joy:

Ha bu scs için bu basit aslındada işte biraz işlerine gelmiyo :relieved:

1 Beğeni

DLC’ye yeni kavuşan birinin gözünden aylar sonra Oregon

West Coast paketini aldıktan sonra kendime şöyle bir sıfırdan profil açıp ilk başta Oregon’u deneyimlemek daha iyi bir fikir geldi.

Tek seferlik işlerle farklı birkaç güzergah üzerinde Oregon’u deneyimledim ve kesinlikle çok beğendim. Şirketler, yollar , yapılar, detaylar, ormanlar her detayı çok çok iyi hissettirdi ve en önemlisi de bence ’ bu yolda tekrar sürsem kesinlikle sıkılmam ve aynı hissettirmez ’ dedirtti.

DLC’yi deneyimlemem karış karış devam edecek. Çok daha iyi yollar göreceğime dair hiç şüphem yok. SCS yapmış! dedim

3 Beğeni

Washington’ı henüz tam keşfetmedim, şimdilik kenarda tutuyorum. ETS 2 dahil tüm harita DLC’leri içinde en güzel DLC kesinlikle Oregon.

4 Beğeni

1 sene olmuş… Zaman hızlı geçti be. :smiley:

2 Beğeni

Bugün de 2 sene oldu. :slight_smile:

6 Beğeni