American Truck Simulator - Oregon Harita DLC [Ana Konu]

Bazı yerlerde ağaçlardan dolayı performans çok kötü. Normalde 40 fps’nin altına çok nadir düşerken 25 fps civarını gördüm. :rage: Anlıyorum bölgenin doğası gereği ağaç çok ancak ilk defa bir DCL’de bu derece performans düşüşü gördüm, bu da açıkçası canımı sıktı ve DLC’yi önerip önermeme konusunda kararsız kaldım. Aslında üç beş ağaç kıssalar olurmuş gibi geldi, sadece görünen yerlerde ağaç olabilirdi. Ancak bu sorun dışında harita çok iyi olmuş, yine özgün yerler bol.

2 Beğeni

sistemin nasıldı?

Sistem biraz eski. i7 3630QM, GT 650M, 8 GB bellek. Ancak Oregon hariç rahat oynuyorum. Yoğunluğun az olduğu yerlerde 60 fps, yoğunsa 40 civarı, şehir içlerinde de 45 civarı genelde.

grafik kartından kaybediyorsun biraz ama oregonda çok yoğunluk var çok ağaç çok obje… :confused:

Bu oyun ne zaman indirime giricek

1 Beğeni

Oyundan kastın Oregon DLC konusuna yazdığın için DLC olarak yorumlayacağım, bu sene %10’dan fazla beklememek doğru olur . Seneye daha fazla indirim görürüz.

Biraz ayarları gözden geçirdim, bitki detayı ortadaymış. Düşüğe alınca fps daha iyi oldu fakat kalite düştü. Karşılaştırmayı aşağıda görebilirsiniz. Detay yüksekteyken orta detaya göre 1 fps fark ediyor. Kalitede ise pek bir değişim göremedim, o yüzden eklemedim.

Test alanı:

Oregon da trafik bazı yerlerde yok bazı yerlerde çok az ve bir kaç kere araçlar kayboldu

Oregonda şunu farkettim başkaları fark ettimi bilmiyorumda ai’ler bir anda tali yoldan ana yola direkt dalıyor veya tali yoldan tali yola dönüşlerde felan hızlı hızlı geliyorum (80-90) lap diye giriyor yola kaza yapacağım diye stresli gidiyorum artık

Oregon da sorun olabilir bir de artık yeni dlclerle birlikte eski pc lerin işi zor

3 Beğeni

Umarım bu yolda gelır

1 Beğeni

washington ile oregon sınırında bu yol gelirmi bilemeyz

scs nin bir sonraki harita dlc sinin planı nedir

Kesin birşey diyemem ama Utah ile Colorado eyaletlerini yapacaklar diye biliyorum. İki eyalet birden olacakmış galiba.

mantıklı düşünmek gerekirse benim bahsettiğim sınırla yan yana olan orayı getirip ok yönüne doğru gitmeleri iyi olur.

Ets bir kere yuvarlak dönerek dlc çıkarıyor. pempeler öyle olcaktır büyük ihtimal baltık bitti. spain için konuşulmalar başlıyor yavaştan

Bu ETS

Buda ATS

Sıra Sırada kı bu ıkısı olması lazım
41074b66d1df4b5aca31ca105950ca8c9358cc55896459396b0643e3bb033b01
Idaho-Utah DLC
Resmı acıklama gelmedı muhtemelen ocak-subat gıbı haber verırler

Pardon arkadaşlar Colorado yazmışım. Idaho olacaktı o yanlış oldu. Kusuruma bakmayın.

Yerleşim alanları gerçekten çok şirin olmuş. :slight_smile:

Oregon incelemesi LEVEL Kasım sayısında

1 Beğeni

Bir daha ATS şöyle böyle diyenin ağzına kürekle vurucam! Oregon iyimiş beya seviyorum Amerika’yı :slight_smile: Oregon alın ulan…

6 Beğeni