American Truck Simulator - Oregon Harita DLC [Ana Konu]

Hayır çekiliş yok şu anlık…
İş çıkış saatine göre çıkarttıklarını söyleyebilirim.

Anladım bilgi için teşekkürler

İnceleme konusunu tamamladım çıkışı ile birlikte yayınlanacak. Alanlar ekran görüntüleri screenshots konusunda paylaşırsa güzel daha çok manzara yerlerine vs. çeşitli noktalara odaklanın ki güzelliği ortaya çıksın.

1 Beğeni

canlı yayın olcak mı scs den italyaya yapmıştı bi zamanda

Videoda dorsede kırmızı bir şey var onun ney olduğunu bilen varmı

demirleme şamandırası
inceleme konusunda neler yeni yazdım hepsini

5 Beğeni

29 tl fiyatından çıktı!

2 Beğeni

Oregon DLC’si American Truck Simulator için Yayınlandı! [İnceleme]

Türkiye fiyatı 29 TL olan paket satın alınmalı mı? Çok mu güzel?

5 Beğeni

Alırım bir dal :smirk:

2 Beğeni

Bundle paketini bekleseydin :smiley:

2 Beğeni

Bekleyemem :blush:

2 Beğeni

Bende aldım umarım beklediğimiz gibi çıkar

1 Beğeni

Paketle alırsanız paint job 70 kuruşa denk geliyor

Bende bütün dlc’ler mevcut zaten 4-5 tl için beklemeye gerek yok bence.

1 Beğeni

Diğer firmalar zam üstüne zam yaparken SCS’nin bu fiyata çıkarması beni çok memnun etti. Önceki DLC’ye göre bir kuruş dahi zam yok.Teşekkürler SCS.

2 Beğeni

Multiplayer uyarlanmış Pazar akşamı girebiliriz ama organize edemem. Kaç kişide var onu da bilmiyorum ya da Pazar akşamı dışında konvoy yapılabilir.

2 Beğeni

Yayın sırasında yapmak yerine youtube’a aktarman daha sağlıklı olur.Sohbet takibi ve oyun oynarken sohbet zor yürüyor. Ya da sadece yetkililerin konuşabileceği dc odası ayarlayıp öyle de olabilir.
Onun harici paylaşılır, gelecek kişiler gelir.

1 Beğeni

Ne zamna konvoy bende var

İlk defa oyundan attı beni ya. DLC’den mi kaynaklı acaba. Güncelleme ve sonrasında hiç atmazdı.

o değilde ats nin online daki kişi sayısı artmış. eskiden 200 dü şimdi 1000 kişinin üstünde. bunda oregon dlc sinin etkisi de var. iyi oldu. inşallah ileride eski günlerine döner de full olur serverlar.