American Truck Simulator - Oregon Harita DLC [Ana Konu]

Dıger dlc lerı olanlara new mexıco yu 20 kusur tl ıdı. Bunda da boyle olur umarım

New mexico çıktığında yapılan hata gibi direk almayın, map booster paketine eklenir daha makul fiyata gelir .

Haklısın abı ats ye de map booster paketı eklenır o zaman daha cok duser fıyatı

Dert etmeyin o kadar da sonuçta aynı fiyata gelecek bir şekilde alacaksınız. Acele etmeye gerek yok. :slight_smile: Zam yapmayacağına emin olduğumuz nadir firmalardan :slight_smile:

Oregon eyaletinin kırsal alanları olan Bend►Burns►Ontario şehirlerine gidiyoruz. Kırsal yollardan geçtiğimiz seferimiz Idaho eyalet sınırında bitiyor. Etrafta bir sürü çiftlik bulunuyor.

Yayında lahana lahana da lahana diye tuturan samet nerde? :smiley:

Lahana Teslimatı

Cabbage Hill üzerinden bir sebze teslimatı tamamlayın (Oregon DLC’sini gerektirir)

böyle olması gerekiyor biz bütün yolları gezdik boş boş :smiley:

Oregon DLC tüm başarımları (yeniden paylaşım)

Oduncu

Oregon’daki bütün kereste hasadı yerlerinden yük teslim edin (Oregon DLC’sini gerektirir)

2 / 5

Oregon Seyahati

Oregon’a ait şu önemli mekanları keşfedin: Krater Gölü, Crooked River Gorge, Thor’s Well ve Yaquina Deniz Feneri (Oregon DLC’sini gerektirir)

1 / 4

Lahana Teslimatı

Cabbage Hill üzerinden bir sebze teslimatı tamamlayın (Oregon DLC’sini gerektirir)

Burdayım abı :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

Yarın saat 17:00 cıvarlarında cıkacak sanırım

Ben bugün baktım saat 18:00 de 1 gün 2 saat diye yazıyordu

Partı var!!:mega:

Yoğun ilginizi ve sorularınızı anlıyorum
Sabredin 3 saat sonra çıkacak… :smile:

Saat 17:00’de çıkacak!

Ben crackli denicem yapacak bisey yok param yok crackle denerim guzelse orijinal alırım.

American Truck Simulator için Oregon DLC’sinin Çıkışı Jessica Lynn ile Kutlanıyor!

Geri sayım başladı. Oregon eyaletini bugün Türkiye saati ile 17.00’de yayınlanması planlanıyor.

Oregon eyaletinde bu kez Burns şehrinden Pendleton’a ormanlık ve dağlık yollardan gidiyoruz. Haritanın popüler tek şeritli kırsal yollarından biri olabilir.

Abi bu kesin gelecek ya. 3 oldu bu.

Gelmeli artık kaç oldu bu, ayıptır :smiley:

Çekiliş var mı? Birde scs neden hep akşam üstü çıkarıyor