American Truck Simulator - New Mexico DLC [Ana Konu]

Aslında dedıgın dogru bir yere kadar oynanıyor sonrası sıkıyor nedense

Ats nin multiplayer ına ets deki gibi ilgi olsa serverlar full olsa oyun öyle daha keyifli olur ama çoğu kişi tırların azlığından dolayı sanırım girmiyor.

TruckersMP’nin yeni sürümü 0.2.2.1.1 ile American Truck Simulator’ın 1.29.1.1 güncellemesi ve New Mexico eyaleti DLC’sine destek getirildi.

3 Beğeni

Bu akşam New Mexico çekilişi yapıyoruz.
Canlı yayın 20.00’de başlayacak. Twitch

Dün akşam yayında @Baby bizden New Mexico DLC’si kazandı :smiley: adam ders çalışırken katılmış şansına… yukarıdaki seviyor…

3 Beğeni

Ben olsaydım kesin bana çıkardı :kappa:

1 Beğeni

Kesin ION katılmadı ondan yoksa kime çıkacağı belli :smile:

1 Beğeni

SCS yeni blog yazısında New Mexico videolarında yer vermiş. SiSL ile SimülasyonTÜRK var.

10 Beğeni

Çoklu harita paketleri… Sanırım Utah ve Colorado bunun ilk örneği olacak :slight_smile:

affet NM affet…

2 Beğeni

NM de çok şanssızmış. Tam çıktı, 1 ay geçmedi İtalya’nın gölgesinde kaldı. :smiley:

NM yi İtalya DLC kadar oynayan var mıdır acaba? İkisinin oynanma süresini karşılaştırsalar acaba hangisi önde olur?

Ben NM’yi oynadım ama İtalya kadar oynamadım. Erken gelmesi etken olabilir. NM zamanı uğraşamamıştım almadım. Ama yine bakacak olursak farkı yok zaten NM videosunu izleyen ortada… ETS2 her türlü 1 numara…

İtalya’ya seviniyorum beğeniyorum çünkü ATS’nin atmosferini yakaladı.

1 Beğeni

NM nin manzarası yolları da çok güzel İtalya nın da öyle. Fakat ATS de multi oynamak istersen serverlar boş olduğu için ancak arkadaş ortamında konvoylarda güzel olur kalabalık server olmadığı troller olmadığı için. Ama ETS 2 nin serverları full ve oyuncular İtalya dlc sine bayağı ilgi göstermişler. Dolayısıyla ben önceliği İtalya’ya veriyorum almak için. Dün konvoyunuz vardı katılamadım dlc yi alamadığım için haftaya inşallah alacağım ve sonraki konvoylarda aranızda olmaya çalışacağım. :slight_smile:

Ets 2 için 1.30, Scania ve İtalya gelince haliyle unuttuk. Ama benim içim biraz rahat, çünkü o zamanlar 2 haftamı ayırmıştım. New Mexico’da tüm şehirlere gitmiştim, çoğu yolu kullanmıştım :smiley: Ayrıca trafik olayları felan ayrı bir hava katmıştı. Şimdi ise bolca İtalya’da vakit geçiriyorum. Ama güzel olan birşey var, bu İtalya ile birlikte ATS’de ki atmosferi ETS 2’de görmeye başladık…

Gidiyor tek servetim… New Mexico için feda olsun… :weary::weary:

1 Beğeni