American Truck Simulator - New Mexico DLC [Ana Konu]

2 Beğeni

1-Şehir sayısı az gibi gelebilir ama eyalet ortada
2-Fiyatı çok merak ediyorum.
3-Meşhur yerlerde giderken iyi inceleyelim ve gerçekle karşılaştıralım. Gezerken öğrenelim.
4-İngiliz çıkış tarihiyle hep oynuyor 10 kasım yapmışlar ama 1-2 haftaya çıkacak artık.

Dolar 3.80 fiyat pahalı olabilir.

25-30 arası dıyrum zaten selcuk abı dıyordu fazla pahaı olmayacak dıyordu yayında

Scs bağımsız yapımcı olduğu için kura pek bakmıyor daha doğrusu tam olarak yansıtmıyor desem daha doğru olur galiba .

steamde en ucuz dıyataf alan ulkelerden bıeıyız rusya felan ucuz avrupa pahalı
ets avrupada 20 burada 8.70 euro

excalibur-contact-sales-ats-newmexico
Excalibur satış firması bir de resim yerleştirmiş. Kutulu sürüm çıkışının 10 Kasım olacağı belirtilmiş. Şöyle bir olay var bunlar genelde kutuluyu sonradan çıkartıyor. Birkaç gün tarih sapması var. O yüzden dijital ile kutulu farklı günlerde çıkar.
Öyle ya da böyle zaten şu an tarih açıklanma haftasındayız.

burasıda ayın 9’u demiş hayırlııs bakalım beklıyoruz

Ee bir zahmet açıklasalar artık şu çıkış tarihini, çok oyaladılar :smiley:

Bugün SCS’den (konusu ne olursa olsun) bir açıklama gelir mi sizce?

genelde cuma gunlerı bır blog paylasıyor veya carsamba dıger gunler cok zor

1 Beğeni

Amazon.co.uk 10 Kasım

yok

yok
Amazon.fr 17 Kasım

Ya SCS neden son günü bekliyor arkadaş. Herşey hazırsa söyle bir tarih. SCS şu huyunu hiç sevmiyorum. Kesin olmayan haberleri duyururlar kesin olan şeyi son ana kadar saklarlar.

Haber geldiiii. Haftaya bugün gidiyoruz :smiley: SCS Software's blog: New Mexico map expansion for ATS will arrive next week

Sonunda yeşil görebileceğiz :smile:

12 dolar yazıyor buda şu an 45 tl demek umarım Scs bu fiyatla çıkarmaz.

new mexico dlc 45 tl yuh!!! :cold_sweat:

SCS YAVAAAAAŞŞŞŞ . … ciğerimizi mi sökecen!!! :smile:

Scs bağımsız yapımcı olduğu için fiyat konusunda esnek olabiliyor . 30 -35 bekliyorum bakalım

Keşke sıkıntı SCS’den dolayı olsa…
1 Dolar 3.82 Türk Lirası… Ne ara 3.82 oldu a.

scs bagımsız sırket kura gore yapmıyor fıyatı 25 tl olur 30 tl olmaz merak etmeyın o cıvarda olur 30 bıle olmaz bakın gorun