American Truck Simulator - Montana DLC [ana konu]

1 Beğeni

Tahminen ne zaman çıkar bu dlc?Texas ile beraber ciksada şu can sıkıntısını atsak.

4 Beğeni

Sanırım… :thinking:
1.45 Release :arrow_right: WS 57X :arrow_right: Montana

5 Beğeni

Bu da olabilir bence
1.45 Release :arrow_right: Montana :arrow_right: WS 57X

4 Beğeni

son düzlüğe haftaya giriyoruz galiba
1 video 1 yayın yeter.
videoyu izlemek keyifli değil maalesef. seslere de katlanılmıyor.
bunlar sadece ürünün gelişiminden kopuk pr faaliyetleri…

4 Beğeni

4 saat sonra DLC’nin fragmanı çıkacakmış YouTube’dan. https://www.youtube.com/watch?v=uwmDVa9QvLc&ab_channel=SCSSoftware

2 Beğeni

ağustos ortası gibi çıkar diye düşünüyorum fiyat tahminim de minimum 140 tl :slight_smile:

2 Beğeni

Ve çıkış tarihi belli olacakmış https://twitter.com/SCSsoftware/status/1551141462502526977?t=CIYxdtFGhwHck9ZQjiMMhg&s=19

2 Beğeni

Bunu az önce izleyeyim dedim 5 dk’da sıkılıp ileriye sararak bitirdim. Şöyle drone çekimi gibi yapsalar daha iyi olur manzaraları, tarihi yerleri pek göremiyoruz. Ben sürerken genelde tepe kamerasını kullanıyorum böylece manzarayı izleyerek gidiyorum kokpit kamerasından gidince kısıtlanmış hissedip çabuk sıkılıyorum. Gerçek tırcı olsam kamyonun tepesinden sürecektim herhalde püfür püfür :laughing:

2 Beğeni

140 aşırı abartılı olur gösterdik en son çıkan DLC paketleri bile 89 TL ve yüksek ihtimal aynı fiyata çıkarırlar gibi

Türkiye için bölgesel fiyatlandırmada 4.91 euro bandında tutmuşlar yine aynı fiyattan çıkması muhtemel ama sorun kaç kişi alacak bunu göreceğiz

4 Beğeni

Abi alanlar da haritayı beğendikleri için değil, benim gibi harita yarım kalmasın diyenler alacaktır.

5 Beğeni

İnşallah canım öyle olur ama çoğu kişi fiyatın indirimli halini bekleyecekler ve umarım alırlar. Amerika’nın gelişimini çok daha fazla merak ediyorum.

4 Beğeni

Bende aynı. Doğusunu özellikle çok merak ediyorum. Florida ve New York tarafları özellikle.

genel bi zam oldu son zamanlarda ve bunun da etkili olacağını düşünüyorum ama 140 olmasa bile 100 tl altında olmayacaktır…

0 bilgiyle ne kadar da güzel sallıyorsunuz fiyatları.

1 Beğeni

ne zamandan beri tahminler sallamak oluyor :smiley: ?

3 Beğeni

4 Ağustosta çıkıyormuş.

6 Beğeni

vatana millete hayırlı uğurlu olsun

1 Beğeni

Money checking…

1 Beğeni