American Truck Simulator - Idaho DLC [Ana Konu]

Snowrunner’ı konsola alacağım ama indirimde, konsolda yüksek fiyat olacaktır, ETS2/ATS olayı farklı, Snowrunner’de tek bir bölgede sürüyorsun, zorlu arazide, ETS2/ATS gerçek ülkeler arası taşımacılık, adamlar gerçek Avrupa/Amerika’yı yapıyorlar. Michigan güzel harita olacaktır SnowRunner için.

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

colorado ile idaho alana montana ve wyoming 2022 yılında ücretli olacakmış :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

resmi duyuru gelsin sonra ayrı konu açarız belki gerek kalmaz birleştirme kararı almışlardır diyecem de bilemiyorum altan
bedava veriyorlarmış bide sdfsdfdsfdsf

Montana canada iklimi taşır, billings’te halamın eşi otuz yıldır orda otururlar , 10 yıl önce bir haftalığına gitmisligim vardır :sunglasses:, idaho ücretli ise, ondan daha büyük Wyoming ve Montana :)) asıl Amerika bundan sonra aslında oyunda :wink:

1 Beğeni

Wyoming dedikoduları başlasın mı :stuck_out_tongue:
cZRt21m

1 Beğeni

Bundan yıllar yıllar önceydi… :grinning: :smile: :sweat_smile:

9 Beğeni

It is me last year :rofl:

4 Beğeni

niye indirilebilir yazıyor normalde cooming soon felan yazardı

1 Beğeni

İndirilebilir içerik DLC’nin Türkçesi. Ve galiba coming soon yazısı da orada yazmıyordu.

1 Beğeni

SCS Software's blog: Idaho: Spud Special :smiley:

6 Beğeni

scs ateşle oynuyon scs yapma yapma üzülürsün bak yapma
farming simulator var zaten kime ne mesaj vermeye çalışıyorsun olm :smiley:

8 Beğeni

4 Beğeni

manası cok derın bır mesaj var sanırım

1 Beğeni

Ben bu şekilde patates yukleyemezsem SCS’ye davayı açıyorum.

7 Beğeni

Yeni bir yük daha:

1 Beğeni

Arkadaş patates diyince benim aklıma baltık ülkeleri geliyor ne idahosu yaa😃

bunada domuz yükleme gibi yükleme animasyonu mu geliyor yoksa

hiçbir şeyin geldiği yok sadece tarlalara TIR koymuşlar böyle oynamak isteyen gidip farming simulator 19 açabilir :slight_smile: scsnin yapabileceği çok şey var ama oyun öyle değil laga luga yapmaya da gerek yok sallayın çeşitlilik olsun diye ekliyorlar işte
zaten istenileni yapsalar kamyoncu simülasyonu olurdu biz sadece koltuğunda oturup hiçbir şeye karışmamaya çalışan sürücüyüz şoför değil :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 Beğeni
6 Beğeni

American Truck Simulator Idaho eyaletinin Kuzey ve Güney bölgesinin farkları tanıtıldı https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-idaho-eyaletinin-kuzey-ve-guney-bolgesinin-farklari-tanitildi/

5 Beğeni