American Truck Simulator - Freightliner Cascadia [Ana Konu]

SCS Software, American Truck Simulator için 2022 model Freightliner Cascadia güncellemesi yayınladı. Yeni hayalet ekranlara sahip olan Cascadia çekicisi 2022 görünümüne kavuşuyor

:point_right: https://www.simulasyonturk.com/2022-freightliner-cascadia-guncellemesi-cikti-american-truck-simulator/

Mecbur çekicez.

10 Beğeni

Neee?? Arkadaşlar bu bir kamera şakası mı?
Neee?? Nee? Dandik bir güncellemeden MAN TGX EfficientLine 3+2022 Freightliner Cascadia’mı?? OHA

7 Beğeni

SCS el mi değiştirdi arkadaşlar ?

5 Beğeni
2 Beğeni

TGX için gram heyecanlanmamıştım ama Cascadia’nin yenilenmesi, içi şaşırttı ya harbi heyecanlandım :smiley:

SCS nin öz evladı ATS

3 Beğeni

:slight_smile:

1 Beğeni

Oyunda mevcut olan tırı yenilemek ne zamandan beridir yeni tır oldu :smiley: Alt tarafı içi değişti sanki VNL Eklendi 5700xe eklendi asfhjgasdfhjfdashg

bize yeni vnl lazım 5700xe gibi tırlar lazım bunlar değil

3 Beğeni

Scs Fs 22 yi kıskandı ondan yapıyo. :smile:

2 Beğeni

Yayın için mod toplamak gerek ama insanın içinden gelmiyor.

Ses çok değişik oluyor ya bir süre alışıyorsun ama yok. Wave3 gelince kulaklar bayram edecek.

11 Beğeni

2022 Cascadia’nın navigasyon ekranında SCS’nin görseli ile oyundaki arasında fark var. Oyundaki ekranda menü ikonları bulunmuyor.

SCS Görseli →

Oyundaki →

11 Beğeni
3 Beğeni

Geliyor gelmekte olan.

2 Beğeni

Ne geliyor :thinking:

1 Beğeni

Western Starın yolunu yapıyorlar işte :slight_smile:

2 Beğeni
3 Beğeni

Daha öncede hem iç hemde dış update i almamışmıydı ? Ben mi yanlış hatırlıyorum

2 Beğeni
5 Beğeni

Böyle güzel ortaklıkları diğer firmalarla da görsek keşke, sorun çıkarmasalar. Nasıl olsa piyasada ürettikleri araçları böylesi kalitede oyuna aktaracak başka oyun firması yok. Yeni araçları veya var olanlarda yenilikleri ortak çalışma ile getirin çabucak oyuna, güzel işler ortaya çıkıyor. :smiley:

2 Beğeni

MY2022 isimli yeni kokpit tasarımları 1.44 güncellemesi ile eklenecek. Bu akşam Daimler Trucks North America şirketinden özel bir konukla canlı yayın da yapılacak.

2 Beğeni

Benim gibi hâlâ Mercedes Benz New Actros MP5 bekleyen var mı ? :neutral_face:

3 Beğeni