American Truck Simulator [Ana Konu]

Steam’de geliştirici yayını var.

3 Beğeni

Acaba bu yayının amacı ne? Ne sohbet var ne başka birşey.

2 Beğeni

1.35’de DX11 ile birlikte bu köprünün altındaki su filan daha güzel olabilir, öylede görünüyor.

1 Beğeni

1.35 ile ATS’ye gelecek yeni dorseler

Piggyback Truck Transport

Container Carrier

B Double

Chip Van Trailers

3 Beğeni

OMG bu ne?

Çok iyi be, ne kadar çeşitlilik o kadar iyi. Ayrıca en çok bunu sevdim :smiley:

6 Beğeni
5 Beğeni

Dorse çeşitliliği, tır çeşitliliği gibi önemli yeni dorseler hoş gözüküyor baya ets’ye yeni hangi dorseler gelecek merak ediyorum malum çoğumuz ets oynuyoruz farklı dorseler almak güzel oluyor

5 Beğeni

Bir de ATS’de yakıt tankeri isterdim açıkçası, bir de tüm istasyonlara yakıt götürme ve alma özelliği de olsaydı. Belki ATS için 2. part da vardır, hayvan taşıma dorsesi de gelecekti.

1 Beğeni

Dorselerle epey oynanır ve çıkışı Washington’a yakın olacak. :smiley: Ve geniş bir beta sürecinin yaşanacağını doğruladılar. Haftaya ETS 2 özellikleri tanıtılırsa daha çok ilgi görür, ATS’de hiçbir şey okunmuyor. ATS için artık clickbait başlıklar atmak gerek. :smiley: BAKIN ATS’YE NELER GELİYOR

4 Beğeni

Benim düşüncem şu 5 Mayıs günü etkinlik son bulur. Sonrasında 10 Mayıs açık beta başlar her iki oyun için. Ardından bu açık beta bittikten sonra ardından hemen Washington’u çıkartırlar. Bu süreçte de 1.35 ile ilgili gereken tanıtımları yaparlar.

3 Beğeni

SCS Forum’da hep ATS Formu dolu oluyor, ETS2 o kadar yok.

ba2993a0dfc30b247edbead1efc7f1be0b48689e98bc46462f2b18952f46f4a9
image

5 Beğeni

B-Double ve konteyner dorsesi, tamamen beklenen bir şeydi, benim ilgimi şu piggyback olayı çekti, bu tamamen farklı bir olay olacak, zaten SCS’de bunu ayrı bir konu olarak ayırmış.
resim
Oyuna muhtemelen yeni aparatlar ekleyecekler, piggyback olayında sadece tır değil, farklı araçlarda taşınıyor.

Yukarıda gördüğünüz gibi baya aparat var, SCS bunları oyuna aktaracakmı? onu bekleyip görecez.

6 Beğeni

Ben hepsini aktaracağını düşünmüyorum. Muhtemelen paylaştığın görselden bir iki tane aparat olur. Hatta ilk etapta kişisel dorse gibi satın alınabilir olmaz.

3 Beğeni

Bencede kişisel olmaz bunlar, dorse değilki.

SCS forumda şöyle bir videoya denk geldim, buraya bırakayım.

3 Beğeni

vaziyet alın burası karışacak

3 Beğeni

1.35 ile alakalı mı bu?