American Truck Simulator [Ana Konu]

Lıfe Is Strange oyunu burda geçiyordu .

1 Beğeni

Washington çok büyük değil. Bir jest yapıp Oregon sahiplerine ücretsiz verseler çok iyi olur.

Bence de Oregon’u olmayan bırısı Washıngton’a gecemez, yaz baslarında cıkar bence.

75k takipçiye özel resim paylaştılar yeni dlc’den olabilirmi ?

3 Beğeni

evet bu Washıngton ferıbot seferlerı var bu eyalette bayagı bu Cuma bır blog gelecek sanırım

Cuma’ya kalmadı :smile:

1 Beğeni

Washington DLC hayırlı uğurlu olsun… Vancouver Sınırına geldi SCS.

Virginia’ya kadar ilerleseler, belki Virginia DLC eklentisini oluşturabilirler.

Virginia nerdeee, oyun daha nerede. 7 sene sonra görürsün VA. yı :smiley:

Washington ile ilgili olabilir mi?

Utah daha sonra duyurulacakmıs SCS Forum’da bırısı dıyor zaten bende emınım.

Bence oyuna South Carolina eklentisi getirilmeli.

Nasıl olacak orası Amerika’nın diğer ucu!
Belki 2025 yılında filan olabilir.:grinning:

Oyunda sadece California, Nevada, Arizona, New Mexico ve Oregon bölgeleri bulunmakta. Belki SCS Pittsburgh, Indiana, Atlanta bölgelerinin olduğu yeni bir DLC çıkarabilir aslında.

Öyle olmaz çünkü saçma olur, yılda 2 eyalet ya da 3 eyalet çıkaracaktır böyle böyle doğuya gidecek gelecekte harita çok dev bir harita olacak ve Amerika’nın bir ucundan diğerine iş götüreceğiz.:grinning:

SCS hızlı büyüyor ben bundan sonra bu zamana kadarki gibi yavaş gideceğini sanmıyorum. Bu yıl olmasa bile önümüzdeki yıldan sonra 2 veya 3 harita dlc si çıkarabilecek kapasiteye ulaşacaktır.

1 Beğeni

Çıkış yıldönümüne özel 4 Şubat’ta canlı yayın var. Steam ve SCS Twitch kanallarında.

5 Beğeni

Arkadaşlar merhaba 1.32 güncellemesinden sonra ETS2/ATS masaüstüne atıp yükleme ekranına geri dönüyor mp ye girince game crashed fatal error hatası alıyorum bunun çözümü varmı

1 Beğeni

belgelerimdeki her iki oyununda klasöründe game log game crash dosyaları var onlara bak

1 Beğeni

@HasanOfke buraya atsam olurmu dediğin dosyaları

1 Beğeni