American Truck Simulator - Ana Konu

usa
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

Kesinlikle elko

ats’ye gelirse ilerde abd satılan uzun yol kamyonlarını bir araya getirdim,kimi yenilenmiş kimide oyunda olmayan kamyonlar. bunlar dışında usa satılan uzun yol kamyonu yok.

yeni cascada cok hoş duruyor.:yum:
brazda sisteme bakındım,devlet vergi ve emisyon avantajı sagladıgı için firmalar 5 sene sonunda kamyonlarını imha ettirip yenisine geciyormuş.
namussuzun videosu

Resmin en altındaki aracın markası ne çok iyi duruyor

international lone star

arkadaşlar beni böyle bir sorunum var ne yapmam gerekiyor
bu sadece online yük alırken yapıyor lütfen acill yardım edin

Profilini güncellemeyi denedin mi profil seçme ekranında World of Trucks bağlan vs. yazması lazım şuan bilgisayara erişimim yok ss atamıyorum. Yada World of Trucks bakıma falan mı girdi.

Bilemiyorum ama senin dediğini bir deneyecem

Abi tavsiye ederim. Umarım oyunda böyle olur.

aga bu atsde bu trailer var ama bu video da arkada taki tekerler öndekilere gönüyor ama oyunda öyle değil

https://www.park.simulasyonturk.com/t/simulasyoncularin-belgesel-onerileri/364/29?u=vgezgin57
@sparteam

Peterbilt 579 sanırım oyundaki yeni kasa çekicide iç gösterge ışıkları bi bendemi yanmıyor

F4 bastıgında ışıklar kısmında gösterge aydınlatması açık mı?

Evet herşey tamam ama olmuyor dış ışıklar L ile yanıp sönüyor ama iç hep aynı. Aracın özelliğimi acaba

İlk zamanlarda L tuşu ile park lambalarını yakınca göstergeler yanıyordu ama sonra güncellemelerde bu iş kalktı. Araç çalıştığı gibi göstergelere bir aydınlık geliyor zaten, gece daha iyi fark edilir. Oyunda tüm araçlarda böyle…

böyle bir şey :slight_smile:

ats oynamıyorum :smiley: uzun zamandır girmek pek istemiyorum :smiley: aynı araçlardan skıldım :smiley:

Bu güncellemeden sonra American Truck Simulator için eskort araç çalışmaları başlamış mıdır sizce?

Sana katılıyorum. Çok heyecanlı olurdu.

PCGamer yine ATS için bir yazı patlatmış :smiley: Arada birkaç site ile birlikte sürekli SCS Software oyunlarına yıkama yağlama yapılıyor :smiley: editörler bayılıyor bayılmasa yazmazlar yoksa SCS para verip yaptırmaz :smiley: