American Truck Simulator [Ana Konu]

Lastik defleri her lastik ve araç için teker teker değilde ön lastikler için bir def arka lastikler için de bir def olduğundan hiçbir sıkıntı yok. Model şeyleri falan dersen SCS yapımı zaten :slight_smile:

1 Beğeni

Eyvallah sağolasın. :slightly_smiling_face:

Şimdi herkes tek yürek ve akıllarda tek bir soru , kaç TL olur? :smile: @HasanOfke ne düşünüyorsunuz efeenimm

25 tl olacaktır

Fiyat umrumda mı? :smiley: Banane… 12 dolar düş 3-4 dolar 25 tlye sabitleyip çıkarsınlar işte 25 tam olmaz da küsuratlı olur yine

boşuna fiyat miyat tartışmasına girmeye gerek yok pre order yapmayıp perakendecileriön siparişlerini desteklemeyi tercih ediyorlar

herkes kendi şoförünü aracını hazırlasın büyük bir maraton başlayacak :smiley:

Doğru söylüyorsun ben bi benim koca oğlanı servise bırakayım. Çıkınca hemen yollardayız :smile:

Ben şahsen 30 tl ayırdım. Steamde de 6.5 tl var. Yeter herhalde…

Damperli kamyonun yanından geçerken damperini kaldırıp arkadaki kumu boşaltırken denk geldim. Böyle güzel animasyona denk gelmem çok hoşuma gitti.

4 Beğeni

Maara ( 10 karakter )

Bir sonraki harita DLC’si büyük ihtimalle Utah ve Colorado’yu içeren bir paket olacak. Onda kaç şehir var, şuanlık belli değil.
Ama Yeni Meksika(!)'ya gelirsek:
=>Farmington
=>Gallup
=>Las Cruces
=>Socorro
=>Albequerque (okunuşu: albakörki)
=>Santa Fe
=>Raton
=>Alamogordo
=>Rosewell
=>Artesia
=>Carlsbad
=>Hobbs
=>Clovis
=>Tucumcari

Utah ve Colorado’nun şuanlık yol ağı:

(gelecek güncellemelerde bu kesin olarak değişecek.)

Yeni Meksika(!) ile kesin gelecek yollar:

(soluk renkliler planlanan fakat oyuna eklenmeyecek olan yollar.)

1 Beğeni

Ve de planlanan fakat Arizona ile eklenmeyen bir şehir: Clifton

1 Beğeni

İlerde eklenir mi bu yollar?

Bilmiyorum, belki de gelecek planlarıdır ondan o şekilde işaretlemişlerdir solukları.

:rofl::rofl::joy::joy::scream::scream::scream::rofl::rofl: SCS paylaş artık haritayı yeter…

Askerde şafak sayan asker gibi gün sayıyorum vallahi ya.

Ve Special Transport DLC’sindeki yükler için, “Belirli rotalar olacak onlarda gideceksiniz.” denmişti. Ve o rotaları hazırlanış şekli:

Taşıma sırasında oyuncuya ve eskort araçlarına verilecek tüm komutlar buradan ayarlanıyor.

Bunun için hazırlanacak haritalar güzel olabilir bak :hugs:

kardeşim atsye şuanlık special yok demişlerdi sanki

Ya iki oyuna birden eklenecek altyapı aynı olunca birine eklenen ister istemez diğerine otomatik ekleniyor.

alt yapı aynı ama ats ye gelmeyecek suanlık