American Truck Simulator [Ana Konu]

Texas olması imkansız. Listede zaten Texas bulunuyor.
https://steamdb.info/app/1465750/

1 Beğeni

Ahh lanet… yine başlıyoruz…

Konuyla bağımsız Montana konusunun açılmasını
İstiyorum.
image

3 Beğeni

Bu eski seri tırlar mükemmel gözüküyor

5 Beğeni

:thinking:

Kim paylaşmış bunu acaba?Belli olmuyor.

Annie paylaşmış. ATS/Ets 2 takımında çalışıyordu, bir reskin için projesini bitirdikten sonra Ats takımına resmen geçiş yapıp tamamen Ats’ye odaklanacağını ve sadece bu oyun için farklı projeler üstünde çalıştığını söylüyor. Sanırım ilki Montana için…

2 Beğeni
2 Beğeni
SCS, geçtiğimiz günlerde Londra’da ki bir şirkette önemli bir kişiyle görüştüklerini ve bu görüşmenin olumlu geçtiğini söylediler. Sizce bu görüşmenin ATS/ETS 2 için ne gibi bir getirisi olabilir?
  • DLC
  • Etkinlik
  • Özellik

0 oylayanlar

4 Beğeni

London Dedinde Bu Foto Dikkatimi daha çok çekti şimdi.

4 Beğeni

:thinking: Kelsa veya İngiltere Rework’ü ?

1 Beğeni

Rework olsun kim ne yapsın Kelsayı.

Sa arkadaşlar. Kenworth w900 kullanıyorum ve g29 direksiyon seti mevcut. Youtube’da izlediğim bazı videolarda oyuncular 18 vitesli şanzımanda ilk kalkış hariç debriyaja kullanmadan vites geçişi yapıyorlar. Sanırım bazı amerikan şanzıman türleri böyle imiş. Bu ayarları nasıl yapabilirim bileniniz var mı

1 Beğeni

Jamaican style… Bende ATS yok da merak ettim nasıl yapılıyor oyunda?

Mesela şu videodaki gibi

1 Beğeni

Vitesi H-shifter seçtikten sonra H-shifter ayarları altında vites davranışını “gelişmiş” olarak ayarlamanız gerek bu ayarın hemen altında vites değişimlerini ne şekilde yapacağınızı seçebileceğiniz bir ayar var; debriyaj kullanarak, gazdan ayağınızı çekerek vs. seçenekler mevcut.

1 Beğeni

Bu saydıklarınızın hepsini yaptım ama debriyaja basmadan yine vites değiştirmiyor.

Yarım vitesler için geçerli bu L-H geçişleri için.

vites türünü eaton 18 olarak değiştir ve devir 15 de iken vites değişimi yapabilirsin bu viteslerde devir çok önemlidir 15 rpm de vitesi debriyaj kullanmadan attırmak mümkün

1 Beğeni

Teşekkürler deniycem