American Truck Simulator [Ana Konu]

Yine boyama falan çıkarsa tırımı 3.köprüden atarım :smile:

2 Beğeni

Bence Kirkenes’ten aşağı atalım daha iyi olur :smile:

2 Beğeni

ats experimental betaya 1.4gb güncelleme gelmiş.

4 Beğeni

acaba güncelleme içeriği nedir nereden görebiliriz ?

3 Beğeni

ets2 si olanlar için ats open word (açık dünya indirimleri) kapsamında 31 mayıs saat 20.00 kadar 7.37 tl satın alabilirsiniz. ben ets2 oynuyordum genellikle ama ats içinde indirim kovalıyordum. atsnin yanında new mexico(8.70) ve oregon(8.70) dlcsinide aldım toplam 24.77 tl tutuyor başlangıç için iyi bence almak isteyen arkadaşlara duyrulur hem ekonomik hemde tatminkar bi başlangıç :grinning: :grinning:

2 Beğeni

Scs Ets 2 de madem yeni Daf’ı getiriyor bari aynı gruba ait olan yani Paccar’ın yeni model kenworth ve peterbilt’ini de eklemeleri bize güzel bir jest olur :slight_smile:

2 Beğeni

Ets2 ye Yeni DAF geldiğinde tahminimce büyük ilgi görücek buna bende dahil severek oynayacağım, bu yüzden eğer büyük ilgi görürse ve büyük beğeni toplarsa (lansman la beraber oyuna gelmesi, son model araç olması, gizlilikle yürütülerek oyuna aktarılması) kim bilir belki diğer markalarda gelir hem ETS hem ATS

4 Beğeni

1.40 güncellemesi ve şu ana kadar çıkmış tüm DLC’lerle birlikte ATS’nin fiziki haritası.

via: https://www.reddit.com/r/trucksim/comments/nt349k/every_city_town_road_and_landmark_currently/

11 Beğeni

25 dakika önce ATS için yeni bir DLC paylaşıldı. Acaba bu ne olacak?

8 Beğeni

sisl acaba gene nasıl bir isim uyduracak :smiley:

11 Beğeni

:writing_hand: :writing_hand: :writing_hand:

images.jpeg-41

12 Beğeni

Bekleyip göreceğiz. Belki de Wyoming ile çıkacak bir aksesuar veya boya DLC’si de olabilir. Gerçi bugüne kadar hiç böyle birşey de olmadı.

4 Beğeni

Steam veri tabanına yüklenen DLC sanırım Western Star 5700
gelsin gelsin ama bi dorse dlc tuning dlc falanda gelsin ama

2 Beğeni

Cascadia lobisinden çıkıp ws star lobisine geçeceğim gibi bu gelirse :smile:

2 Beğeni

Gençler bilen var mı aranızda bilmiyorum ama Kenworth’un 3 tane uzun yol TIR’ı varmış normalde, üçüncüsü Kenworth W990. Dışı eski kasa tasarımlı ama içi aynı Kenworth T680. Aynı şekilde International’ın da toplamda 5 tane uzun yol TIR’ı varmış. Bunlar; LoneStar, LT, RH, ProStar ve Transtar. Aynı şekilde Volvo da böyle. Bunlar; VNL, VNR ve VNX.

4 Beğeni

Prostar dıştan Cascadia yi andırıyor :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ats için veritabanına dün eklenen DLC kaldırılmış.

3 Beğeni

Onu bir kere gördük biz artık kaçamazsın scs (!) :smile:

2 Beğeni

ATS için 267 MB civarında bir güncelleme yayınlandı şu an :slight_smile:

3 Beğeni

1.41 public beta gelmiş

4 Beğeni