American Truck Simulator [Ana Konu]

Ne yalan söyleyeyim önceliğim ETS 2 DLCleriydi ama videoya bakınca çıkınca alacağımı anladım :smile:

1 Beğeni

Abi ben diyorum ATS ETS2 kadar geniş bir haritaya ve geniş tır kitlesine sahip olsa ETS2 yanında sönük kalır.

Hem ETS2 hem ATS için bütçeyi ayırdım. Çıktığı gibi alıcam kaçmazz :rofl:

zaten ats yı etsden cok benzetmeye calsııyorlar demısdı selcuk abı atsmım yolları sehırlerı gercege daha cok benzıyor ama ets oyle degıl sıradan yapılmş gıbı

Freightliner Yeni Cascadia
116-bbc-72-rr

gel beya :frowning:

4 Beğeni

Benim için ikiside evlatlarım gibi hiç ayırt etmem :smile: ama çok fazla DLC arka arkaya çıkacağı için önceliğim ETS demiştim ama vaz geçtim :smile:

Gündöndüler olana kadar gel bari beyaa :smiley:

tır yeni hep geldi ats geçti tabi :frowning:

Bu arada oyun fuarındaki röpörtajda volvonun geleceğinin sinyallerini vermişlerdi volvo vnl gelirse eğer Ats hakkında güvenim artar. Yol yanında bulunan kazalar oldukça hoş bir detay ancak sürekli orda onları görmek gerçekçiliği baltalıcaktır. Keşke fernbus taki gibi anlık olsa fernbus tada yol çalışmaları farklı farklı oluyordu bildiğim kadarı ile bir gün var ertesi gün yok şeklinde.

ATS ye tır ekleyin ekleyin dediniz adamlar hemen mackı eklemek için işe koyuldu… Şimdi bazıları çıkacak hala VNL nerde diyecek onlara sövmeden güzelce engelleyin… SECESE amcam çalışıyor lisans konusunda volvoya ne kadar suç atsakta volvo lisansı veriyor ancak son onay konusunda karşılarında muhattap bulamıyorular bkz Range T… Umarım macktede aynı sorun olmaz…

Mack eklesinler zaten Ondan sonra bak bakiyim ETS2 ye daha bakıyor muyum o benim bebeğim yakın zamanda eklemesinler para yok eklerlerse 10 tane ATS vericez dedik bana kol gibi girecek yoksa :smiley:

1 Beğeni

Aman abi dur nazar deyme RangeT gibi olmasın bununda sonu Lisansı almakla yetmiyor herşeyi yaptıktan sonra aracın Onaylanması da gerekiyor sıkıntı çıkartan şeylerde bu zaten…

Herşey halledilsin sıkıntı kalmasın Yayında Lahmacun arası Kebap eşliğinde 10 Tane ATS vereceğim yeappa :smiley: Hallolur hallolur inşallah çünkü uzun zamandır TIR getirmemişlerdi ATS için

2 Beğeni

Aynen gelsin artık yeni tır. Her gece yeni tııırrrr diye uykudan uyanıyorum.

1 Beğeni

1.29 beta başladı millet :smiley:

Haydi başlıyoruz :smiley:

Başladık bilee :smiley:

Güncelleme ile ilgili geri bildirimleri, tartışmalar, fotoğraflar vb. her şeyi ayrı açılan konuda yapalım aksi halde burada karışacak ve dışarıdan gelen biri hiçbir şey anlamayacak.

https://www.park.simulasyonturk.com/t/american-truck-simulator-1-29-guncellemesi/761/

Buraya yapılan yorumlar mecburen oraya taşınır.
Render bitsin ben de oyuna giricem ama blog yazısını bekliyorum.

3 Beğeni

American Truck Simulator 1.29 Açık Betasında Rastgele Trafik Olayları! [Spoiler]

Tam 63 farklı olay ATS yollarında karşımıza çıkacak! Şaka değil gerçek… çok istediniz oldu.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-1-29-acik-betasinda-rastgele-trafik-olaylari-spoiler/

4 Beğeni

Hayran bir şekilde izledim cidden büyük bir iş başarmışlar. Adamlar bildiğin oyuna çukur getirdi :smile: söyleyecek pek fazla bir şey bulamadım. Yeni güncellemeler çok güzel olacak

1 Beğeni