American Truck Simulator [Ana Konu]

Her yıl Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük oyun fuarı Gamescom bu yıl 21-25 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak. SCS Software da bu etkinliğin bir parçası oluyor.

1 Beğeni

Neden bu oyunu 2 servere bölüyorlar anlamış değilim zaten yeterince kalabalık değil…

Ping problemleri için böylesi daha iyi diye düşünüyorum

American Truck Simulator için 1.32 açık beta bug konusu açıldı. Beta yarın yayınlanır herhalde.
https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=187

1 Beğeni

Oregon gelecek yukarıda eyaletın rengı acılmıs

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: American Truck Simulator - Oregon Harita DLC [Ana Konu]

Yeni yükler var hurda arabalar - yeni kereste yükü - prefabrik ev - beton boru veya demir boru var
birde denizlerde kullanılan şamandıra var haberiniz olsun

American Truck Simulator için Steam mağazasında yeni etiketler eklendi. Realistic olayı gerçekçilik tamam ama multiplayer ilk kez geliyor. Şİmdi multiplayer olayını normal modla karıştırmayalım. Yıl sonunda World of Trucks’ta sanal şirket sistemini getirmek istiyorlardı bununla ilgilidir. Ama açıklamalar yapılır. İlk ATS’ye gelmesi de çok mantıklı bir karar olur.
https://steamdb.info/app/270880/history/

2 Beğeni

Şimdi gelelim asıl konuya

Mp ne zaman çıkacak :joy: :joy:

dikkat çekmeye çalışıyorlar

Bu ne oluyor anlamadım?

Scs multiplayer çıkaracak resmi olarak

Multiplayer illa şu anki mp modu gibi olacak anlamına gelmiyor, daha çok şanal şirket gibi de düşünebilir… Yakında çıkar kokusu (!)

Multıplayer oyunun ıcınde olacak yanı truckersmp kaldırılacak

Tmp, scs firmasından bağımsız bir mod …ister kaldırır ister kaldırmaz bilemem , şu an tam manası ile bilmiyoruz bazı şeyleri

2 Beğeni

Tamamdır ınsallah oyunun ıcınde olur artık

Şimdi ise Multiplayer etiketi Realistic yapıldı. Sürümleri değiştirildi. Zaten arama yaparsanız multiplayer etiketinde ATS çıkıyor

realistic etiketi ets 2 için de geçerli ama onda multiplayer etiketi henüz yok

2 Beğeni

Pardon araya giriyorum da Socorro daki servisin girişi yok. Kendim geldim bulamadım, f7 ile geldim spawnladığı yerde “enter” a basmak için bi uyarı gelmedi.

Girişi serbest sol tarafda

Yok alanın girişini kast etmedim, servise vs. giriş için içinde durduğumuz zımbırtı yok.

1 Beğeni