American Truck Simulator [Ana Konu]

New Mexico gerçekten güzel olacak beyler yayın :smiley: Vallah öyle… demedi demeyin sonra…
İtalya ne ya?

1 Beğeni

Ikisi ayrı kulvar bence karıştırmamak gerek

1. sezonu az önce bitirdim. 4. sezonda Meksika’ya geçiyorlar. Bize de New Mexico paketi geliyor. Meksika harita modu da var.
    :smiley:
    ATS’de yükü alırken hiç düşündünüz mü içinde ne var? :joy:

Hiç görmedim bu diziyi , güzelmiş :face_with_raised_eyebrow:

Albuquerque civarında böyle bir manzara görebiliriz.
New Mexico ile ilgili ayrı bir konu mu açalım? Böyle bilgileri paylaşmak lazım.

1 Beğeni

Açılabilir bi kaybımız olmaz

Ankete katılalım :slight_smile:

https://www.park.simulasyonturk.com/t/ats-new-mexico-dlcsini-satin-alacak-misiniz-anket/391/1

Burda ne takla attıydık yav :joy:

1 Beğeni

Demekki hepiniz attınız :joy: izlemiştim bu videoyu … denizin üstünde skoda süren ilk kişilersiniz :joy: :ok_hand:

1 Beğeni

İlk uçuşumuz değildi sonda olmadı…

1 Beğeni

Kırmızı olan mi sensin :joy:
Sondaki harekete koptum :joy:

American Truck Simulator’un haritası tamamen tamamlandığında bu şekilde olacak. Kanada ve Meksika’dan da önemli şehirler işaretlenmiş. Geleceğe gönderme olabilir. Zaten Meksika’nın sınır binası modeli oyunda var. Ama uzaktan görünülecek şekilde ayarlı.
Harita görselini ücretsiz bir şekilde “Documentation/Tools/Map Editor/ATS Map Rescale - SCS Modding Wiki” adresinden elde edebilirsiniz.

1 Beğeni

Vay be daha neler neler olacak :smile:

Akşam 20.00’de American Truck Simulator - Viva Mexico harita modu canlı yayınında buluşalım :slight_smile:

1 Beğeni

nasıl yani?

@SFK bekle sitede mod konusu açılacak :slight_smile: daha önce nasıl görmedin o kadar grupta paylaştık yayın yaptık

ha mod bu ya :smiley: puffff “New Mexico’ya” gitti benim kafa. Dedim yoksa SCS sonunda adam gibi birine erkenden haritayı paylaştı mı…

@SiSL Selçuk abime soracaksın onu :smiley:

Pavel’e sorsam daha çok sır verir :smiley: @SiSL kaptan adeta bir kripto